Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní policie z Elite Model Look: Přehlídka hlubokých dekoltů i upnutých rób

Vyhlášení finalistů Elite Model Look.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní policie

Soutěž Elite Model Look je největší a nejprestižnější modelingovou soutěží na světě. Každý rok se koná také v České republice, a to pod hlavičkou modelingové agentury Elite. Na vyhlášení finalistů v hotelu Andaz Prague se objevily i vítězky minulých ročníků v čele s Kociánovou, Klímkovou či Dvořákovou. Jaké zvolily róby?

Ve středu 22. června proběhlo slavnostní vyhlášení finalistů prestižní modelingové soutěže Elite Model Look. Ti budou reprezentovat Českou republiku na světovém finále, které se bude po patnácti letech konat na konci srpna v Praze. Ze tří finalistek, Agáty Burešové, Amálie Scheerové a Julie Krzywoń, zvítězila posledně jmenovaná. Z finalistů, jimiž byli Jakub Kopřiva, Richard Reischig a Šimon Hanáček, zvítězil Richard Reischig.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního vyhlášení v hotelu Andaz zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková (31) nebo Eva Klímková (24).

Antická bohyně Kociánová

Vítězky a modelky minulých řad zvolily na vyhlášení velmi lichotivé róby. Jako antická bohyně vypadala Slovenka Michaela Kociánová (33). Dlouhá pudrově fialová róba na jedno rameno od návrháře Zoltána Tótha lichotila dlouhé útlé postavě a Kociánovou opticky prodlužovala. Asymetrický střih vypadal elegantně, ale zároveň ji nedělal zbytečně starší.

Skvěle vypadala také vítězka minulého světového ročníku Elite Model Look 2021 Amélie Konšelová (17). Ta na sobě měla černé flitrované šaty s vycpanými rameny a hlubokým výstřihem od návrhářky Zuzany Kubíčkové, který spojovala jen stříbrná brož. Vzhledem k tomu, že nemá Amélie veliký dekolt, nepůsobily šaty vulgárně a spíše hezky zdůrazňovaly její štíhlou postavu.

Klímková ukázala postavu i odřeniny

Modelka Denisa Dvořáková na sobě měla delší bílé šaty z tvídového materiálu od Zuzany Kubíčkové. Vlasy si vyčesala nahoru a šaty doplnila o zlaté doplňky a černé boty. Výsledkem byl velmi jednoduchý, ale zároveň elegantní outfit, kterým modelka rozhodně nic nezkazila.

Vysoká Eva Klímková si na událost vybrala šaty v bronzové barvě, také od Kubíčkové, které hezky odrážely světlo. ​Navíc jí obepínaly postavu, ale zároveň odhalily, jaký je skutečný život modelky. Klímková měla totiž odřené koleno a zalepené palce na nohou, zřejmě z častého nošení vysokých podpatků. Vzhledem k události však mohla zvolit uzavřené boty, aby náplasti nebyly vidět, protože v otevřených botách lehce kazí celkový dojem. V dnešní době však ale stejně nejvíce frčí přirozenost, a tak se dá tato situace požadovat za přijatelnou.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy