Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie z debat: Danuše Nerudová v modré na sto způsobů. Bohužel vypadá jako stará mladá

Móda Danuše Nerudové.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Kandidátka na prezidenta Danuše Nerudová (44) ráda recykluje svůj šatník a jednou z jejích nejoblíbenějších barev je bezesporu modrá. Bohužel, výběr modelů jí mnohdy zbytečně přidává roky a ve výsledku tak Danuše působí jako stará mladá, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Danuše Nerudová je mladá a svěží kandidátka na prezidenta. Právě tím se mimo jiné také snaží oslovit voliče. Výběr jejích modelů ale není vždy ten nejlepší, a to hlavně z toho důvodu, že se snaží vypadat až moc klasicky.

To, že se někdo uchází o post prezidenta republiky, sice znamená, že musí vhodně reprezentovat, s čímž je spojené také oblékání, neznamená to ale, že se musí halit do nelichotivých střihů, které zbytečně přidávají několik let navíc. Nutno totiž dodat, že je Danuši teprve čtyřiačtyřicet let, její styl oblékání je ale mnohdy spíše vhodný pro šedesátileté ženy.

Modrá na několik způsobů

U posledních prezidentských debat bylo obzvlášť vidět, že Danuše zkrátka miluje modrou barvu. Modrá v šatníku symbolizuje spolehlivost, stabilitu a důvěru spolu s důsledností, autoritou a silou, není tak žádným překvapením, že si zvolila zrovna tuto barvu, a to v různých odstínech. Nejraději však má tzv. královskou modř.

Jak do debaty na České televizi, tak i na Novu oblékla Nerudová tmavě modré šaty v délce téměř ke kolenům a s rozšířenými rukávy. Jako vždy vypadala reprezentativně a střídmě, o tom není pochyb, a to je koneckonců to nejdůležitější, ovšem trochu experimentovat by jí určitě neuškodilo. Rozšířené rukávy navíc působí zbytečně zastarale.

Důkazem, že to jde, je například slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (49). Ta i přesto, že má nejvyšší funkci, dokáže vybočit z davu a svými oděvy zaujmout. Přesto však zůstává elegantní a sofistikovaná. Nutno ale dodat, že Slovenky se zkrátka oblékají stále ještě o poznání lépe než Češky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy