Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Módní policie z Českých lvů: Dáša z Mostu vystavila ňadra a Boková jako rudá kráska!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
velká galerie
Slavnostní vyhlášení filmových cen Český lev právě probíhá v pražském Rudolfinu. Galavečer si nenechaly ujít přední herecké hvězdy. Podívejte se na to, kdo z herců zazářil na červeném koberci a kdo jenom nudil.

Dnešní 26. předávání cen Český lev je v plném proudu. Na červený koberec dorazilo spoustu hvězd v zajímavých róbách. Naprosto nepřehlédnutelná byla módní návrhářka a modelka Vanda Janda, která si své fialové šaty sama navrhla a ušila.

Všechna pozornost směřovala na pohlednou krásku v extravagantním modelu a to i přesto, že přišla pouze jako doprovod scénáristy a režiséra Slávky Horáka. Vítězkou kategorie Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli se stala Jenovéfa Boková, která excelovala ve filmu Chvilky.

Na červeném koberci předvedla rudé šaty, ve kterých vypadala doslova pohádkově. Velký rozruch vzbudila svým modelem také představitelka Dáši z Mostu herečka Erika Stárková. Na jejích černých šatech byl nejvýraznější hluboký dekolt, kam koukali všichni přítomní pánové.

Do galerie se můžete podívat na další módní kreace, které se objevili na letošních Českých lvech.

Mohlo by vás zajímat

Další články