Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modní policie z Českého plesu: Dámy vsadily na hluboké výstřihy a Eliška Bučková byla za nevěstu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
ples
O víkendu se v Obecním domě konal Český ples, který si nenechalo ujít spoustu známých českých osobností. Večer moderovala Iveta Vítová (36) společně s Janem Čenským (58). Společenskou akci si nenechala ujít těhotná Aneta Vignerová (32), která zanedlouho na svět přivede svého prvního potomka nebo těhotná modelka Kristýna Schicková. Většina přítomných dam vsadila na hluboké výstřihy, Eliška Bučková (30) byla za nevěstu.

Na Český ples zavítala také modelka Eliška Bučková (30), která se ukázala v krásných bílých šatech a vypadala v nich jako nevěsta.

Eliška Bučková jako jedna z mála přítomných dam nevsadila na hluboký výstřih, ale rozhodně nenudila. Moderátorka večera Iveta Lutovská vsadila na dlouhé smaragdově zelené šaty s hlubokým výstřihem, který ji mírně znervózňoval.

„Je pravda, že tohle je na mě opravdu moc a pořád se hlídám. Na druhou stranu, když jsme ty šaty zkoušeli, tak jsem říkala, že by to chtělo ještě možná trošku stáhnout. Ale když je to jednou za čas a na takovou akci, tak proč ne,“ řekla eXtra.cz moderátorka.

Na plese nechyběla ani modelka Kristýna Schicková, která v těsných černých šatech odhalila dekolt i těhotenské bříško. Naopak Aneta Vignerová, která přišla v doprovodu svého partnera Petra Kolečka zvolila model, ve kterém působila jako antická bohyně.

Aneta místo extravagance tentokrát vsadila na pohodlí, což je jistě vzhledem k jejímu pokročilému stádiu těhotenství pochopitelné. „Měla jsem včera fitting, takže to bylo dost narychlo, ale model jsme měli přichystaný už nějakou dobu. Takže to byla jasná volba. Jen jsme to potřebovali dopilovat,“ řekla Aneta Vignerová eXtra.cz.

Související články

Další články