Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie z červeného koberce: Švantnerová za bohyni a propadák ministra Vojtěcha a jeho ženy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
karlovy vary
V neděli se v Karlových Varech jako součást letošního filmového festivalu konala Unicredit party. Na tu přišla spousta známých tváří, modelky, herci i čeští milionáři. Tato velkolepá akce neunikla ani bystrému oku módního guru eXtra.cz Sama Dolce, který si při hodnocení outfitů přítomných nebral servítky. Kdo vypadal dokonale a kdo naopak propadl?

Luxusní večírek známé české banky a pojišťovny se nesl v duchu dresscodu filmového Hollywoodu. Právě tímto doslova pozlátkem hvězd stříbrného plátna se řada hostů a celebrit inspirovala ve svých cool či méně cool outfitech. Jejich styling nekompromisně ohodnotil stylista Sam Dolce

Nikol Švantnerová si dala záležet zejména na perfektním make-upu a takzvaných hollywoodských vlnách. Zvolila coctailový outfit plný stříbřitých pajetek doplněný vhodnými, páskovými stříbrnými střevíčky. Doslova hvězdnou zář završila luxusními diamantovými šperky české značky ALO Diamonds.

Jako vystřižená z filmu s Audrey Hepburn byla aktuální vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová, které jsem zcela upřímně udělal styling já sám. Byl v podobě plných černých šatu bez rukávu, pokrytých vinylově lesklými 3D aplikacemi z kolekce českého návrháře Luďka Hanáka, doplněný jednoduchými páskovými střevíčky Gino Rossi a diamantovými šperky od rodinné firmy Richard Collection.

Za mě není úplná tragédie, že se ministr zdravotnictví Adam Vojtěch oblékl spíš jako na dopolední brunch, než na večerní akci. Já se s tímto veselým outfitem moc neztotožňuji, nicméně mokasíny v pastelové barvě by tuto nadsázku podpořily lépe. Partnerce zbytečně formální coctailky přidávají na letech a celý její nestylový vzhled nezachrání ani páskové stříbrné střevíčky.

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko zvýraznila své křivky v plisovaných šatech z dílny Elisabetta Franchi, šperky Tiffany iluzi filmového dresscode podporují a psaníčko Chanel z Luxury Bags a lakované lodičky tuto nadčasovou klasiku završují.

Související články

Další články