Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Módní policie z červeného koberce: Sam Dolce hodnotí hvězdy premiéry filmu Matky

Módní policie z červeného koberce: Sam Dolce hodnotí hvězdy premiéry filmu Matky
Zdroj: profimedia / se souhlasem Sam Dolce / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
módní policie

V pražské Lucerně proběhla slavnostní premiéra filmu Matky a na červeném koberci zazářilo několik známých osobností, které se po koronavirové pauze mohly konečně hodit do gala. Uznávaný módní stylista Sam Dolce si tentokrát posvítil na herečky Sandru Novákovou (39), Petru Hřebíčkovou (41) a Hanu Vagnerovou (38). 

Film režiséra Vojtěcha Moravce se dočkal v Lucerně své slavnostní premiéry. Zazářily herecké hvězdy jako Sandra Nováková, Petra Hřebíčková a Hana Vagnerová, jejichž vybrané outfity ohodnotil přední módní stylista Sam Dolce.

Petra Hřebíčková

Herečka Petra Hřebíčková vynesla na premiéru filmu Matky volné, černé lesklé šaty, které velmi lichotí jejímu těhotenství a krásným ženským křivkám. Nenásilné subtilní šperky celkový outfit nenarušují a psaníčko Oscar de la Renta v korálové barvě její rtěnky je osvěžujícím doplňkem. Celková vizáž s vlasovým stylingem je k vybranému outfitu velmi příjemná.

Petra vynesla ještě jedny šaty, a to romantické s výrazným printem v trendy pastelově růžové barvě, kterým také podléhala změna vlasového stylingu, rovněž vhodně zvolené bez výrazných šperků.

Hana Vágnerová

Herečka Hana Vagnerová si dala záležet na perfektní make-upové vizáži. Outfit, který vynesla, je podle mého názoru již stylově okoukaný. Klasické zlatě flitrové koktejlové šaty s dlouhým nabíraným rukávem z dílny Kláry Nademlýnské doplnila černou kabelkou na "crossbody" řetízku. Ke zlatým šatům bych ale spíše místo kabelky zvolil barevné psaníčko.

Sandra Nováková

Okouzlující herečka Sandra Nováková měla k romantickým růžovým šatům zbytečně tvrdé líčení. Šaty ovšem vhodně nedoplnila šperky, což by bylo zbytečné. Nedbalý drdol a jemnější líčení očí by za mě fungovalo ke zvoleným šatům ale mnohem lépe.Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy