Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Módní policie z cen MTV: Megan Fox mohla přijít klidně nahá, ostatní jí šlapaly na paty

Módní policie z udílení cen MTV.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Letošní ročník MTV Video Music Awards se nesl v duchu odhalené kůže. Celebrity se předháněly, kdo bude mít titěrnější šaty, odhalenější nohy a vlastně i celá těla. V těchto aspektech na plné čáře vyhrály herečka Megan Fox (35), zpěvačka Ashanti (40) nebo modelka Winnie Harlow (27). 

V neděli 12. září se v New Yorku uskutečnilo každoročně pořádané udílení hudebních cen MTV Video Music Awards. Při té příležitosti přišlo plno celebrit, které se blýskaly na červeném koberci a ukázaly velmi extravagantní oděvy. Je vidět, že jim během coronaviru velmi chyběla možnost pěkně se obléci, proto si to nyní vynahrazují.

Zřejmě nejvíce zazářila herečka Megan Fox, která přišla ve společnosti svého partnera, rappera Machine Gun Kellyho (31). Na sebe oblékla zcela průsvitné tělové šaty od Thierry Muglera a pod ně vzala jen titěrné spodní prádlo, které jí toho moc nezakrývalo. Celý look doplnila tzv. „mokrým účesem” a vypadala opravdu dobře. Šaty jí vytvořily nádhernou postavu.

Kdo odhalil více kůže?

Na červený koberec dorazila také zpěvačka Ashanti, která se také rozhodně ničeho nebála. Na svou korpulentnější postavu oblékla černé šaty (i když by bylo lepší říct podprsenku, kalhotky a asymetrickou sukni s pásky) s průstřihy, které odkrývaly značnou část jejího těla. Dalo by se tedy říci, že byla spíše svlečená než oblečená.

Další vyzývavý look zvolila i modelka Winnie Harlow, která je známá svým onemocněním vitiligo, jež zapříčiňuje odumírání kožních buněk, takže má světlé skvrny po celém těle. Modelka zvolila sněhově bílou huňatou mikinu a k tomu korespondující kraťásky, které spíše připomínaly kalhotky. K oděvu vybrala luxusní stříbrné šperky.

Extravagantní průsvitné šaty

Ani zpěvačka Charli XCX (29) nebyla pozadu s extravagancí. Pod zcela průsvitné krajkové šaty připomínající negližé si vzala černé spodní prádlo. Spíše než na udílení cen to vypadalo, jako když se přichystala pro svého partnera.

Zpěvačka Ciara (35) zvolila dlouhé černé krajkové šaty, které ale velmi rafinovaně odhalovaly její dekolt a také ukazovaly její snovou postavu, protože byly průsvitné. Líčení bylo decentní a k róbě si vybrala minimalistické šperky.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy