Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Módní policie z Cannes: Hluboké dekolty, odvážné rozparky i těhotenské šaty!

Módní policie z filmového festivalu v Cannes.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
Módní policie

Filmový festival v Cannes patří k nejprestižnějším událostem roku. Není divu, že se na akci sjíždějí celebrity z celého světa, aby na červeném koberci propagovaly své snímky. Důležitým aspektem je také móda. Komu to na premiérách filmů slušelo nejvíce a komu nejméně? 

Letošní ročník filmového festivalu v Cannes se koná od 17. do 28. května 2022. Do francouzského města se sjíždějí hvězdy světových formátů, aby na červeném koberci propagovaly svůj snímek.

Jednou z nejodvážněji oblečených dam byla italská herečka Beatrice Vendramin. Ta oblékla šaty od Giorgia Armaniho s nebezpečně hlubokým dekoltem, který nešlo přehlédnout.

Tom Cruise jen zářil

Naprosto úchvatně vypadala také mladičká herečka Elle Fanning, která na sobě měla černé šaty se spadlými rameny. Celý look budil dojem "Audrey Hepburn". Anna totiž vypadala elegantně, sofistikovaně a žensky. Její druhý look, který zvolila přímo na červený koberec, nebyl o nic horší! Oblékla totiž starorůžové dlouhé šaty, v nichž vypadala jako princezna.

Na premiéře snímku Top Gun: Maverick nechyběl ani Tom Cruise, který kromě několika vrásek na obličeji snad nezestárl ani o den! V klasickém obleku vypadal velmi elegantně a rozhodně tímto klasickým výběrem nic nezkazil. Doprovod mu dělala krásná herečka Jennifer Conelly.

Těhotná Adriana Lima

Velikou pozornost vzbudila brazilská modelka a bývalý Victoria’s Secret andílek Adriana Lima. Oblékla černé šaty, které však byly vykrojené v oblasti břicha, aby tak vyniklo její těhotenské bříško. Podobně odvážnou cestu razí i zpěvačka Rihanna, pro kterou těhotenství také rozhodně není překážkou a ven si klidně vezme spodní prádlo nebo zcela průsvitnou košilku.

V galerii se podívejte na další úchvatné i méně úchvatné róby!

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy