Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie ve znamení hlubokých výstřihů: Prsa Natálie Mykytenko se rozutekla na všechny strany

Zdroj: Martin Procházka, eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Ve čtvrtek 12. srpna se v pražském baru Tretters uskutečnil křest videoklipu Dominiky Myslivcové. Na akci dorazila také influencerka Natália Mykytenko, která oblékla velmi odvážný top, v němž jí prosvítaly bradavky. Událost moderoval Petr Vojnar.

Na křest videoklipu modelky Dominiky Myslivcové dorazily některé známé osobnosti. Mezi ty nejvýraznější patřila určitě účastnice reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko. Ta si na akci vzala krátký saténový top v champaigne barvě, ale nejednalo se zrovna o šťastnou volbu.

Nejen že tenoučký top prosvítal a Natálii byly vidět bradavky, ale ve volném modelu to vypadalo, že jí prsa ujíždějí od sebe. K tomu zvolila bílé kalhoty s vystřiženými kapsami a starorůžovou kabelku přes rameno.

Myslivcová zdůraznila figuru

Dominika Myslivcová na akci zvolila lepší volbu, ale také nebyla zcela bez chybičky. Upnuté šaty v lososové barvě hezky zdůrazňovaly modelčiny křivky, ale výstřih byl možná až přehnaně hluboký, protože stačilo málo a Dominika by ukázala i to, co zřejmě nechce.

Související články

Další články