Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ POLICIE: V hlavní roli růžová. Camilla i Kate Middleton si hrály na cukrovou vatu

Její oblečení okomentovala odbornice.
Zdroj: archiv
+ Dalších 58 fotografií
Celý svět teď nehovoří o ničem jiném než o svatbě Meghan Markle (36) a prince Harryho (33). Dress code nejsledovanější svatby roku byl velmi uvolněný na to, že se jednalo o královskou událost. Pro muže uniforma nebo ležérní oblek (což znamená světlý oblek, kravata a košile), pro ženy denní šaty a klobouk. Co se královské rodiny týká, snad všichni se navlékli do pastelových barev. Outfity členů královské rodiny nám okomentovala módní stylistka Alena Šafratová ze Školy stylu.

1.) Alžběta II.

Královna Alžběta II. se toho nebojí. V neonově žlutozeleném kostýmku zářila z Windsoru až do Sussexu. Odjakživa je známá svou vášní pro výrazné barvy. Nebojí se ani fuchsiové nebo přímo fialové.

2.) Princ Harry a Meghan Markle

No nebyl Harry roztomilý? Byl! A pro ty z vás, kteří nesledovali přímý přenos a neodezírali ze rtů, tak poté, co Harry stanul před Meghan (36), pošeptal jí: „Vypadáš úžasně.“ Meghan měla na sobě šaty Givenchy a diamantovou tiaru (čelenku) Queen Mary z roku 1925, kterou si doslova vypůjčila z královské šperkovnice.

Mimochodem, narozdíl od Kate, která zvolila pro svou svatební róbu anglický módní dům Alexander McQueen, Meghaninou volbou byla francouzská značka. Ovšem Angličani můžou být v klidu, protože hlavní designérkou Givenchy je anglická návrhářka Clare Waight Keller. Uf .

3.) Doria Ragland, maminka Meghan Markle

Doria Ragland zvolila světlou barvu kostýmu i klobouku, ale v tlumeném tónu. V jejím případě se jednalo o správnou volbu, jelikož na ní outfit vypadal výrazně, ale i ležérně zároveň. Na obřad si vyndala kroužek z nosu a dala přednost malé pecičce.

4.) Camilla Parker Bowles

Kate Middleton se trochu zakulatila v obličeji, zato Camillin obličej zůstává už několik dekád bez hnutí. Behem obřadu se místy pokusila o příjemný výraz nebo nedejbože úsměv, ale vždy se to proměnilo v něco, co připomíná ryzí zděšení.

5.) Kate Middleton

Manželka prince Williama zasedla přímo vedle Camilly a vypadalo to, jako by se předem dohodly na outfitu, jelikož byly obě v podobné barvě, a to ve slaďounce pastelově růžové. Která se vám líbí víc?

Související články

Další články