Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie: Top 5 nejlepších outfitů Livie Klausové, která si potrpí na odvážné barvy i kostýmky

Livia Klausová je za všech okolností elegantní.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Módní policie

Livia Klausová (77) patřila v době, kdy byl její muž Václav Klaus (80) prezident, k nejlépe oblékaným prvním dámám. Když svého muže doprovázela na společenské akce, vypadala vždy stylově a sofistikovaně. Nejvíce si potrpěla na barevné a dobře padnoucí kostýmky nebo kožešinu. 

Manžel Livie Klausové a bývalý prezident České republiky Václav Klaus dnes 19. června slaví jubilejní osmdesáté narozeniny. Při té příležitosti jsme se zaměřili na módu bývalé první dámy, která nikdy nezklamala a vždy vypadala v rámci mezí vkusně.

Václav Klaus byl prezidentem v letech 2003 až 2013 a jeho žena ho často doprovázela na různé společenské události. Když se objevila po jeho boku, ve většině případů na sobě měla skvěle padnoucí kostýmek. Na podobné kostýmky si potrpí i britská královna Alžběta II., ty její jsou ale vždy zdobnější a ještě odvážnější, co se barevných variant týče. Lidé mohli Livii v průběhu let vidět také ve zdobených kloboučcích a s decentními šperky. Nebála se ani kožešin, které si brala třeba na cesty do zahraničí.

Podívejte se v galerii na nejlepší módní looky bývalé první dámy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy