Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Módní policie: Tohle jsou nejstylovější páry světového showbyznysu

Nejstylovější páry v Hollywoodu
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Galerie

Jsou celebrity, které zkrátka vypadají za všech okolností úchvatně. A pak jsou tu někteří, kterým ani stylista nedokáže pomoci. V Hollywoodu je několik hvězdných párů, které vypadají dobře kdykoli: ať už jdou na procházku po městě, anebo se objeví na červeném koberci. Které páry to jsou?

Amal a George Clooney

Americký herec a idol mnoha ženských srdcí George Clooney (60) platí se svou ženou Amal Clooney (43), britskou právničkou původem z Libanonu, za jeden z nejstylovějších párů v Hollywoodu. Dvojice vždy zůstává synchronizovaná a skvěle se v outfitech doplňuje. Navíc tento pár na červeném koberci pokaždé připomíná hvězdy ze zlaté éry Hollywoodu. George nosí vždy perfektně střižené obleky v rozmanitých barvách a Amal zase elegantní šaty.

Victoria a David Beckhamovi

Módní návrhářka Victoria (47) a bývalý fotbalista David (46) Beckhamovi patří bezpochyby k nejstylovějším zahraničním párům. Aby také ne, z bývalé členky hudební skupiny Spice Girls se stala módní návrhářka diktující, co se bude další sezonu nosit. Její věta „móda mi ukradla úsměv” je naprosto ikonická, i vzhledem k tomu, že sama Victorie se téměř nikdy na fotografiích nesměje a všude zanechává kamennou tvář. Její muž má také pro módu cit, což Victorii skvěle nahrává.

Pár se vzal už v roce 1999 a jejich módní styl se vyvíjel velmi zajímavě. Většinou se jim, až na nějaké přešlapy, podařilo vypadat vkusně. Zvlášť v posledních letech jsou ti dva ukázkovým příkladem stylového páru, který dokáže skvěle vynést jak teplákovou soupravu, tak i večerní oděv.

Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Nádherná modelka Rosie Huntington-Whiteley (34) se začala s britským hercem Jasonem Stathamem (53) vídat v dubnu 2010 a od té doby jsou nerozluční. Pár oznámil zasnoubení v roce 2016 a o více než rok později se jim narodil syn Jack Oscar.

Pár na červeném koberci vždy vypadá neodolatelně, Rosie dodává jejich celkovému looku jemný nádech, zatímco její partner Jason působí svérázněji. A právě díky těmto kombinacím vypadá pár ve výsledku naprosto skvěle a dokonale sehraně.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Opomenout nesmíme ani krásnou herečku Blake Lively (33), která se svým manželem, taktéž hercem Ryanem Reynoldsem (44), tvoří doslova ikonické duo. Na sociálních sítích jim nedělá problém vystřelit si z toho druhého a rádi navzájem sdílejí své špatné fotografie nebo momentky.

Na červeném koberci jsou pak bráni jako jeden z nejstylovějších párů vůbec. Blake díky vizáži a honosným róbám, které nosí, působí vždy jako princezna z pohádky a Ryan jako její princ.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy