Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie: Tohle jsou nejstylovější páry českého showbyznysu

To jsou stylové páry českého showbyznysu!
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Módní policie

Česko sice nemá v showbyznysu zástupy nejstylovějších párů, ale přesto se najde několik výjimek. Tyto páry vypadají za všech okolností stylově a působí vždy dokonale a sladěně. Které dvojice to tedy jsou? 

Monika a Leoš Marešovi

Když se řekne nejstylovější český pár, většině se vybaví právě Monika (40) a Leoš (45) Marešovi. Vzali se v roce 2018 a od té doby jsou nerozluční. Na každé akci vypadají skvěle a je vidět, že je móda baví. Zvlášť patrné je to na jejich instagramových profilech, kam přidávají stylové a minimalistické fotografie. Jejich záliba ve značkových modelech je všem také dobře známá. Nejraději mají značky jako Bottega Veneta, Celine nebo třeba Yves Saint Laurent.

Co je ale důležité zmínit, tak kromě dražších značek dokáží vynosit i oblečení z klasického řetězce. Navíc mají výhodu, že vypadají dobře, ať jdou na obyčejnou procházku, nebo na důležitou módní událost.

Daniela Peštová a Pavol Habera

Krásná modelka Daniela Peštová (50) a zpěvák Pavol Habera (59) tvoří jeden z nejstabilnějších a také nejkrásnějších párů v českém showbyznysu. Když se spolu objeví na společenské události, většina přítomných z nich nemůže spustit oči. Danielin půvab se perfektně hodí k Haberově eleganci. Pár spolu sice žije už od roku 2001, ale zdá se, jako kdyby jejich prvotní zamilovanost nikam nevymizela.

Taťána Gregor a Ondřej Gregor Brzobohatí

Modelka Tatiana Gregor Brzobohatá (33) má ráda elegantní, ale zároveň pohodlný styl, a zpěvák Ondřej Brzobohatý (38) taktéž platí za naprostého elegána. Rád si potrpí na dokonale padnoucí obleky, košile a boty. Proto pokud se zrovna tito dva objeví někde spolu, je o eleganci postaráno.

Simona Krainová a Karel Vágner ml.

V našem seznamu nesmí chybět ani česká modelka Simona Krainová (48) s manželem Karlem Vágnerem mladším (45). ​Jejich styl je spíše ležérní, ale nikdy není nudný. Kromě toho se dokáží hodit hezky do gala, pokud spolu míří na nějakou společenskou událost. To pak platí za jeden z nejhezčích párů večera.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy