Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie Sama Dolce z Playboy party: Výstřihy, kůže, extravagance! Kdo obstál a kdo to může zabalit

Zdroj: Se souhlasem FTV Prima, spol. s r. o.
+ Dalších 6 fotografií
módní policie

V centru Prahy se konala velkolepá Playboy party, kterou si nenechalo ujít spoustu známých českých osobností. Ozdobou celého večírku byly samozřejmě přítomné playmate, které na sebe strhly veškerou pozornost. Marketingový ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce si posvítil hned na několik dam. Jak dopadly? Která obstála a kdo to může rovnou zabalit?

Sharlota

Úspěšná hudebnice Sharlota ani v koktejlových šatech s volánem v dekoltu a s romantickým květinovým printem nepůsobí jako křehká květinka.

Jejími doplňky, které v tomto případě hrají prim, jsou její vytetované motivy, kterých hudebnice na sobě má tolik, jako napsala textů.

Osobně jsem nikdy nebyl fanoušek platforem, ani těchto ve vhodné tělové barvě, které naštěstí neodpoutávají pozornost ani od printu na šatech a ani od “printu” na těle.

Subtilním šperkům k výrazným šatům a perfektnímu líčení s vlasovým stylingem se nedá nic vytknout.

Playmate Kristýna Morávková

Playmate Kristýna Morávková vynesla model z matné kůže od značky MAYAM. Pod touto značkou se “skrývá“ designérka Maya M., která tvoří a prezentuje své oděvy ve stylu extravagantního minimalismu.

Přestože se sexy playmate pro známý pánský magazín nechala zvěčnit poměrně odhaleně na styl postrádajících fotografiích.

Na party magazínu, kde své fotografie slavnostně prezentovala, vypadala v trendy kůži a ve vysokých botách značky Steve Madden nejen přitažlivě, ale i stylově.

Lady Dee

Umělkyně Lady Dee zřejmě po vzoru Kim Kardashian a podobných známých světových bohyň, které rády ze svého těla ukazují více než jejich kolegyně, dorazila na slavnostní party známého pánského magazínu dost nalehko.

Pod transparentní šaty z černého tylu s řasenými rukávy přepásané páskem s velkou sponou umělkyně vzala pouze černé body. Vše doplnila vhodnými páskovými jehlami a bezchybnou vizáží.

Denisa Spergerová

Velmi vysoké modelce a Miss Czech Republic roku 2019 Denise Spergerové díky její výšce a perfektní postavě sluší zřejmě cokoliv.

V černých dlouhých blyštivých šatech s nabíraným rukávem a velkými rameny od arménské návrhářky Hermine Khalaff, žijící a tvořící pod svou značkou v Praze, Denisa pochopitelně zářila.

K těmto výrazným šatům s hlubokým výstřihem do pasu modelka a Miss absenci šperků vhodně nahradila černým psaníčkem Alexander Mc Queen v designu typickým pro tuto značku, které se nosí jako prsteny nebo “boxer”. Bezchybnou vizáž Denisa korunovala svým dokonalým úsměvem.

Taťána Makarenko

​Minimalističtějsi styl v nadčasové kombinace Black & white půvabné podnikatelce a ředitelce prestižní soutěže Miss Czech Republic Taťáně Makarenko sluší.

Trendy kožené kalhoty s nestárnoucí bílou košilí, která je trendy cropnutá v pase Taťána doplnila luxusními jehlami značky YSL a koženou “crossbody” kabelkou stejné značky.

Chválím bezchybnou vizáž s přirozeným vlasovým stylingem, který dává vyniknout jemným diamantovým šperkům v uších z italského šperkařského domu Gismondi.

Playmate Kristýna Táborská

Půvabná Playmate Kristýna Táborská vynesla zlaté zavinovací koktejlové šaty značky Poner, které doplnila koženým psaníčkem v černém matu a s páskovými jehlami ve stejné barvě.

Za mě by prvoplánovejší zlaté jehly a světlé psanicko byly k těmto jemným šatům vhodnější, ale 100 lidí = 100 chutí.

Designérka a návrhářka Maya M.

Na akci Časopisu Playboy se ukázala i designérka Maya M., která pod svou značkou MAYAM tvoří a prezentuje své oděvy ve stylu extravagantního minimalismu a to i sama na sobě.Související články

Další články