Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie Sama Dolce: Úchvatná Švantnerová, éterická Svoboda, Perkausová umí i líp

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
módní policie

Na letošní nejprestižnější akci Elite Model Look 2021 se sešla spousta známých osobností, které ohromovaly svými outfity. Kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce si posvítil na nejlepší outfity večera a upozornil na modely, které by příště potřebovaly došperkovat nebo naopak ubrat. 

Modelka Nikol Švantnerová

Vysoká kráska Nikol Švantnerová vynesla na Hradě jeden ze svých nejlepších looků - přitažlivý řasený model v tmavě modré barvě s transparentními rukávy a hlubokým výstřihem, přepásaný páskem z černé matné kůže.

Tento model od Lukáše Macháčka vhodně doplnila černými koženými doplňky od YSL včetně páskových jehel. Líbí se mi i výběr šperků z bílého zlata.

Moderátorka Eva Perkausová

Půvabná moderatorka Eva Perkausová vynesla krásné šaty od značky Poner zdůrazňující její perfektní postavu.

Nicméně celkový look nevypadá moc cool. Všeho je nějak moc, kamínky zvýrazňují již tak plný dekolt, velký diamantový obojek Alo Diamonds se nehodí k visacím náušnicím s černými diamanty a celkově se mi nelíbí výběr šperků k tomuto outfitu a ani velké metalické psaníčko.

Paskové jehly jsou naopak k šatům naprosto v pořádku. Kdyby půvabná moderátorka ubrala značnou část šperků (asi cca za 2M), dala je pryč spolu s “psaníčkem” a vynesla pouze diamantový obojek bez náušnic a nechala si udělat jiný účes, působila by autentičtěji a víc cool.

Moderátorka Petra Křivková Svoboda

Moderátorka Petra Křivková Svoboda měla perfektní vizáž i vlasy a samozřejmě ani stylisticky se celkovému looku nedá nic vytknout.

Mě osobně velmi zaujala i manikúra, která se hodí nejen na tuto módní akci na Hradě, ale samozřejmě je v tomto případě vhodně zvolená v kontrastu s jejím poměrně jinak romantickým vzhledem krajkových šatů zdobených indiánským vzorem z pastelových flitrů v boho stylu od britské značky.

Monika Babišová a Vivien Babišová

Monice Babišové velmi sluší přesně takové béžové tóny jejího na první pohled subtilního modelu bez rukávů od značky WWO.

Za zmínku rozhodně stojí zajímavé detaily v podobě dráždivě přitažlivého roztřepeného materiálu v zakončení róby i řasení dekoltu a ramínek z tenkého řetízku .

K tomuto modelu na akci na Hradě Monika dobře zvolila lesklé páskové jehly Jimmy Choo a psaníčko ze stejné kolekce.

Malinko bych k tomuto outfitu ubral na make-upu, zejména bych ubral na zbytečně tvrdém líčení očí, vlasy se ovšem perfektně hodí k celkovému looku.

Moničina dcera Vivien se stylově i vizáží hodila ke své mamince, na akci vynesla rovněž béžový model s holými rameny od značky Roberto Cavalli, vhodně doplněný béžovým bagetovým psaníčkem a zlatými šperky.

Související články

Další články