Dlouho očekávaná premiéra snímku Maleficent s českým názvem Zloba – Královna černé magie už konečně proběhla a my můžeme začít s módní policií!

Bylo vidět, že každá účastnice pojala premiéru úplně jinak. Můžeme vidět jak slavnostní róby, tak malé černé. Bylo vidět, že více si na svém outfitu dávaly záležet ty herečky, co měly ve filmu hlavní roli :) A to byly Angelina Jolie (38) a Elle Fanning (16).

Nejčastějším problémem u většiny žen je to, že se bojí výraznějších doplňků. Chápeme, že se některé ženy necítí ve výrazných náhrdelnících a špercích dobře, ale to jde dohnat například na hedvábném šálu, který můžete vzít i ke slavnostnějšímu outfitu, nebo výraznou kabelkou či psaníčkem.

Na premiéře se objevilo dost neznámých tváří, ale s povedenými modely. A o módu jde v této rubrice hlavně. Inu, posuďte sami:

Angelina Jolie Angelina se nevzdala své role ani po dokončení filmu. V drsných černých šatech s koženým efektem vypadala opět jako nelítostná dračice. Aby svůj kruťácký vzhled ještě podpořila, dala si do ucha velký osten, což bohužel není na fotce zřejmé, ale jsou vidět její ostnaté náramky.

Lana Parrilla Americká herečka Lana projevila odvahu a vzala si na sebe šik overal. Outfit je povedený, čistý a nic na něm neschází ani nepřebývá. Klidně se jím můžete inspirovat. Ovšem v případě overalů s třpytivým vrškem si dejte pozor, aby to nevypadalo lacině.

Haley Ramm Další velice povedený model. Šaty s kostkou jsou nápadité, i doplňky jsou velmi vhodně zvolené. Ale pozor, tento střih šatů sluší hlavně dívkám se štíhlou postavou a malými prsy. Taky skvělé pro inspiraci.

Hannah New Anglické herečce a modelce se outfit moc nepovedl. Tady by to chtělo zvolit výraznější černé lodičky. Psaníčko je v pořádku. Nevypadala by špatně nějaká ozdoba uprostřed zapínání vrchních šatů.

Karina Smirnoff Známá americká tanečnice si vzala lehké veselé šaty, ve kterých bylo určitě příjemně. Boty vypadají zvláštně, ale necháváme to být, protože Karina je malého vzrůstu a očividně si chtěla přidat pár centimetrů. Volili bychom je v tmavé barvě. Na krk bychom dali trochu výraznější náhrdelník.

Emily Osment V Emilině případě velký výstřih vypadá lacině. Model zoufale volá po nějakém oživení. Náramek, náhrdelník, kabelka, cokoliv. Jen ne tuto unylou černo-béžovou kombinaci.

Sarah Hyland Americká herečka Sarah zvolila velice zajímavé šaty. Líbí se nám zajímavě řešená sukně. Jenom by to chtělo vyměnit boty za klasické černé lodičky a zvolit výraznější náušnice a náramek. Náhrdelník být nemusí.

Elle Fanning To nejlepší jsme dali na konec. Elle si oblékla překrásné šaty od Elli Saab. Barva šatů je dokonalá a ke druhé hlavní představitelce filmu se perfektně hodí. Akorát bychom vyměnili šperky. K tak dokonalým šatům si představujeme jedině diamanty :)