Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra muzikálu Čas růží proběhla s velkou parádou! Kdo málem upadl do hlediště a která z dam na sobě měla šaty v hodnotě auta?!

Tak takhle se pozvaní hosté oblékli na premiéru muzikálu Čas růží…
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Módní policie eXtra samozřejmě nesměla chybět na velké premiéře muzikálu Čas růží! Kdo byl šik a kdo vypadal jako zelená bedna kytu za čtvrt milionu korun?

Tereza Mátlová a Emilly Janečková

Tereza miluje hluboké výstřihy, a tak tomu nebylo jinak ani na premiéře muzikálu Čas růží, kam se vypravila pouze se svojí dcerkou Emilly. Černá krajka působila někdy až secesním dojmem a na tento večer to byla dokonalá volba.

Andrej Babiš (62)

Andrej opět přišel na jednu z kulturních premiér, protože moc dobře ví, že se mu termín voleb blíží. Jeho oblek nebyl moc dobrou volbou na premiéru, kde se očekávala black tie. Zkrátka a jasně, Andrej zrovna vypadl z úřadu a šel rovnou do divadla.

Monika Babišová (42)

Monika opětovně volila jen ty nejdražší kousky. Jak bylo vidět na jejím výrazu, moc si pozornost fotografů užívala. Svého partnera Andreje skoro nevídá, a tak si s ním těch pár chvil v divadle užila naplno. Na tuto slavnostní premiéru zvolila sytě zelené šaty s krajkou od značky Gucci z kolekce Ready to wear za 50 000 Kč. Její kabelka rovněž pochází z módního domu Gucci a její cena je 125 000 Kč. Když připočítáme cenu bot a doplňků, tak dojdeme k tomu, že Monika se vynesla v modelu za nejméně čtvrt milionu korun. Bohužel ani cena těchto luxusních kousků ji pro dnešek nezachránila. V zelených šatech vypadala jako bedna kytu. Příště doporučujeme zvolit jinou barvu šatů.

Miloš Zeman (72)

Pan prezident byl velkým překvapením celé akce. Je známý tím, že na divadelní představení moc často nechodí, ale pro tento večer udělal výjimku. Pan Miloš Zeman byl oblečen do obleku šitého na míru s bílou košilí a hedvábnou kravatou purpurové barvy. Purpurová barva je symbolem bohatství, důstojnosti, hodnosti a (královského) původu. Představuje moudrost a spiritualitu. Nevíme, zda pan prezident věděl přesný význam barvy, kterou měl na sobě. Ale v jistém měřítku se k němu určitě hodila.

Ivana Zemanová

Doprovod panu prezidentovi dělala výjimečně jeho žena Ivana. Ta ho skoro celou dobu bedlivě hlídala, aby její choť z divadelní lóže nepřepadl dolů na zbytek publika. Bohužel musíme konstatovat fakt, že Miloš Zeman opravdu měl problém s rovnováhou a přikládáme to zhoršenému zdravotnímu stavu. Ivana by ho měla vzít někam na Bali, aby Miloš chytil pořádný bronz do své bledé tváře. Jinak co se týče modelu první dámy, byla to katastrofa! Černý hábit bez tvaru a stříbrný pléd k tomu paní Ivaně přidaly takových dobrých dvacet kilo nadváhy navíc. Příště bychom volili jinou barvu šatů, s pořádným střihem.

Karel Gott (77)

Na muzikálu plném hitů Karla Gotta samozřejmě nesměl chybět i sám Mistr osobně! Karel dorazil v dokonalém obleku, který mu padl jako ulitý. Jeho konečně nebarvené vlasy v novém sestřihu vypadaly svěže a šik. Chvílemi se podobal zpěvákovi Tomu Jonesovi. Šmrnc rozhodně tento muž neztratil ani po komplikacích, které zažíval se svým zdravím. Karle, jen tak dál.

Ivana Gottová (41)

Ivana bohužel svojí energií, kterou věnuje Karlovi, zestárla asi o deset let. Vypadá velmi unaveně a postrádá ženský sex-appeal. Dá se s jistotou říct, že kus svého mládí Karlovi darovala, aby ho udržela naživu a podařilo se. Bohužel sama u toho ztratila mnohé včetně jiskry v oku. Její černé krajkové koktejlky byly tak neskutečně nudné a bez nápadu, že to nemá ani cenu komentovat.

Vendula Svobodová Pizingerová

Vendula zvolila černé šaty s bílým límečkem, které v přítomných evokovaly roztomilou módu 60. let. Musíme uznat, že jí moc slušely. Takové šaty se dají sehnat už za 890 Kč v běžné konfekci. Jsou tak elegantní a nadčasové, že je můžete nosit až do smrti. Jedinou výtku, kterou k Vendule máme, jsou její tělové silonky. Vendulko, všechny tělové silonky zapal venku na zahradě a už je nikdy nenos! Není nic tak OUT jako tělové silonky dámy!

Související články

Další články