Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Módní policie: Premiéra filmu Masaryk předvedla módní peklo! Kdo totálně pohořel? A koho si chtěli odvézt domů?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Velká premiéra jednoho z nejočekávanějších snímků letošního roku, filmu Masaryk proběhla za účasti těch největších hvězd. Tento film je nejen vlasteneckým počinem, jenž má lidem oživit paměť a ledacos uvést na pravou míru... ale jak se říká, kdo zde nebyl, o dost přišel. Již zítra se dozvíme, zda film Masaryk promění jednu z nominací v cenách akademie Český lev 2017. Ale co bude, to bude… Teď se vrhneme na Módní policii! Kdo přišel, co měl na sobě a za kolik?

Karel Roden

Hlavní hvězda večera Karel Roden byl opět celý nesvůj z přítomných novinářů a fotografů. Vypadalo to, jako kdyby řezník chtěl prodávat maso bez porážky A co si budeme povídat, film se bez propagace neobejde a Karel vypadal, že u toho trpí jako zvíře. Naštěstí alespoň jednou se Karel pousmál, a to když na pódium doprovodil svoji kolegyni, španělskou herečku Arly Jover. Ta si ve filmu zahrála postavu jménem Marcia Davenport. Ta byla americkou spisovatelkou, novinářkou a dlouholetou partnerkou Jana Masaryka. Rozhodně se můžete v kině těšit na pár žhavých postelových scén. A co si Karel na sebe vzal? Pokud byste tipovali pěkný oblek, jako tomu bylo například při premiéře filmu Kristian, jste na omylu. Karel si libuje v nenápadné módě ve stylu, vem si to první, co máš ve skříni. Jaká to škoda… Tento model hodnotíme známkou 3.

Kristýna Leichtová

Žena vamp! Takhle přesně se dá popsat herečka krev a mlíko Kristýna Leichtová. Byla snad tou nejvíc sexy ženou v celém sále a jako jedna z mála se alespoň na pět minut před odchodem z domu zamyslela nad tím, co si na sebe vzít. Tohle nás baví! Je to sexy, ale přitom pořád v těchto šatech Kristýna není za hranicí lacinosti. Známka pro dnešek je 1!

Petra Hřebíčková

Herečku, kterou diváci můžou znát například ze seriálu Svatby v Benátkách, asi cestovala časem. Jak jinak si pak vysvětlit její šílenou volbu šatů. Její top byl stvořen z jakéhosi oranžového šifonu vyrobeného v SSSR roku 1956, ze kterého se kolemjdoucím hostům motala hlava. Nemluvě o tom, jakou statickou elektřinu svým oděvem a béžovými démodé silonkami při chůzi Petra vyprodukovala. Jiskřilo to kolem ní pěkně... děsně. Tento model je za čistou 5.

Oldřich Kaiser

Oldřich opět nezklamal. Nejvíce nás baví hravost a humor tohoto herce, zkrátka nejsme schopni mu tady u nás dát úplný čoud, i přes to, že předvedl jeden z nejšílenějších modelů večera. Jeho rozevlátá růžová košile v kombinaci s absolutně neladícím sakem je v podstatě k smíchu. Ale přece jenom ta zmuchlaná košile má něco do sebe. Evokuje v člověku pocit blížícího se léta (i když je v dáli), a to teď, na začátku ještě chladného března, člověka doslova nabije optimismem. Oldřichovi sice dáváme známku 4, ale i přes to nás BAVÍ!

Andrej Babiš (62)

Andrej Babiš si se svým úborem očividně nedělal žádnou hlavu. Předpokládáme, že si jen řidičem nechal poslat pro Moniku a sám přišel v obleku, ve kterém pracoval celý den. Nic proti tomu ani moc nemáme při pohledu na ostatní přítomné pány v sále, kteří se ani obyčejným oblekem neobtěžovali. Jeho oblek je na míru a tipujeme ho na dílnu italské značky Brioni. Tam si oblek na míru můžete koupit od 120 000 Kč výše. Ale říká se, že vám tento oblek vydrží až do rakve. Známka pro dnešní večer 2.

Monika Babišová (42)

Monika se evidentně na tuhle premiéru těšila jako malé dítě. Sice nepřišla v malé večerní, ale i tak působila zajímavě. Její model se spíš hodí na nějakou disco party s kamarádkami, ale při pohledu na ostatní na tom byla možná nejlíp. Hodně nás baví její šperky, předpokládáme značku BVLGARI, kterou má Monika moc ráda. Jeden masivní prsten, který měla Monika na sobě, u nich stojí 200 000 Kč. Ale to pro Andreje a jeho Agrofert určitě není žádný problém. Hodnotíme známkou 1-, protože její kožená bundička se na premiéru moc nehodí.

Aneta Vignerová

A konečně tady máme nějakou zástupkyni krásy. Anetka předvedla velice odvážný model, který hodně odhaluje její menší dekolt. Sice tento model někomu připomínal hedvábné pyžamo, ale nám se to líbí. Její doprovod už tak originální není. Vedle Anety tento mladý hoch vypadal jako její bratr, a ne jako nový milenec. Kam to dneska spěje… Nicméně známka pro Anetu je 1.

Jakub Kohák

Jednou z nejnudnějších postaviček večera, co se zjevu týče, byl bezesporu Jakub Kohák. Jistě pár lidí kolem sebe rozesmál, ale proč má proboha na sobě toho kulicha! Nevíte? Proslýchá se, že Jakub přichází o své vlasy a zkrátka věkem plešatí. I přes to, že má delší vlasy, tak hořejší část jeho hřívy je na ústupu. Bohužel řešení v podobě nevzhledného kulichu je otřesné. Dáváme mu za 3, protože jeho volba člověka doslova uspává.

Lenka Krobotová

Držitelka Českého lva, herečka Lenka Krobotová je opravdu hodně podobná svému otci, a proto u ní moc něžnosti na pohled neuvidíte. Lenka je jasným příkladem herečky, která by se měla svěřit odborníkům, než si vyjde na nějakou veřejnou akci, kde ji budou fotit. Její líčení je rovněž otřesné. Takto zářivě bílé stíny jsme naposledy viděli v roce 1999 ve videoklipu DJ BOBO. Už víme, proč například zřídili na filmovém festivalu v Karlových Varech ELLE launge, kde všechny herečky připravují před večírky. Protože se nedokážou samy upravit!!! Známka: 3-.

Miluše Bittnerová (39)

Herečka přezdívaná česká Marilyn Monroe má asi nějakou životní krizi. Ještě nedávno jsme o ní psali, jak krásně zhubla a jak doslova září štěstím… Bohužel na premiéru přišla obtloustlá, špatně namalovaná, unavená a hrozně oblečená žena, která postrádala jiskru. Tomuhle se říká černé peklo. Něco tak úděsného a zároveň nudného musí Miluška ihned vyhodit ze skříně! Doufáme, že ji příště uvidíme v nějakých sexy šatičkách a opět, jako tomu bylo dřív... se svůdným pohledem. Známka modelu 4-.

Související články

Další články