Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie: Premiéra filmu Duna přinesla otřesné modely i nápadité kreace

Premiéra filmu Duna: Dorazila strašidla i módní skvosty
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

V Čechách měl premiéru americký sci-fi snímek Duna. Na pražskou Floru se na něj dorazila podívat řada známých tváří. Jejich nejzajímavější outfity jsme pro vás zpracovali. Kdo se sladil s vesmírnou tematikou filmu a kdo nás tedy naopak zrovna neoslnil?

Batika? Tak to je sci-fi samo o sobě

Na premiéru dlouho očekávaného filmu Duna na pražské Floře dorazila celá řada známých tváří. Adéla Gondíková (48) se zrovna nevytáhla, obyčejné batikované šaty, pod nimi džíny a střevíce s kulatou špičkou zkrátka zrovna esteticky nepůsobí a působí spíše levně.

Naopak skvěle oblečená dorazila Iva Pazderková (41). Oblékla šaty saténového vzhledu. K nim bychom zvolili jiné doplňky a kozačky, barva ale Ivě moc lichotila. Královnou večera byla pak určitě rapperka Sharlota (25), která dorazila v černé teplákové soupravě s výraznými zelenými detaily, které k tematice filmu a celé jeho sci-fi vibe velmi ladily.

Ostře elegantní muži

Dorazili i různě oblečení muži. Youtuber Martin Rota (33), herec Jakub Štáfek (31) nebo zpěvák Martin Maxa (60) módu příliš neřešili, zato herec Jan Nedbal (31) a kolega Oskar Hes (22) dorazili v elegantním oblečení jako vystřiženém z Matrixu. Za tematičnosti jim tedy přičítáme body nahoru.

Duna je americké sci-fi, ve kterém jde o ovládnutí planety Arrakis. Díky vzácnému koření, které se na ní nachází, totiž lze cestovat vesmírem.

Související články

Další články