Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Módní policie opět zasahuje: Jak se celebrity tentokrát vyfikly na akci na Staromáku? To budete koukat!

Staromák se hemžil roztodivnými modely.

Jelikož se na Staroměstském náměstí, kde probíhal křest aplikace Tour History, objevilo mnoho celebrit, nemohl náš hledáček módního pekla zůstat nepovšimnut.

Tentokrát byly outfity slavných velice rozmanité a ne z každého byste si měli brát příklad.

Ukážeme vám tedy šest celebrit, které nás svými outfity zaujaly. Najdete mezi nimi jak zástupkyně módního pekla, tak módního nebe. Posuďte sami a schválně jestli nám dáte za pravdu.

Tak tady je máte:

Michaela Ochotská (29) tentokrát ukázala, jak umí krásně sladit kousky oblečení. Žluté šaty spolu s koženou černou bundou skvěle kontrastují a boty v rockerském stylu celý model pěkně podtrhly.

Eva Decastelo (35) zvolila klasiku, která sluší všem ženám. Na klasickém kabátě s černými lodičkami není nic, co by se dalo vytknout. Chválíme barvu kabátku, která velice sluší brunetám.

Tak tady se to moc nepovedlo. Ornella (21) se nejspíš snažila o čistý model, ale dosáhla maximálně toho, že vypadá jak čtyřicetiletá úřednice. Přitom by stačilo, kdyby sáhla po nějakém výraznějším náhrdelníku nebo šátku.

Kateřina Kristelová (34) se ukázala v ležérním modelu, též vcelku povedeném. Outfit není překombinovaný, chválíme boty a khaki bundičku, která sluší všem.

Tereza Kerndlová přišla celá v koženém, což trochu zavání devadesátkami. Kožené kalhoty a bunda dohromady je moc. Navíc osminové kalhoty Tereze dost zkracují nohy. Takto prosím ne.

Jako poslední dáváme Agátu, která tak trochu nevychytala prostředí, ve kterém se bude nacházet. I když tuhle skutečnost přejdeme, tak splývavé letní šaty v tomto typu se hodí maximálně k moři. V žádném případě na společenskou akci, ať je jakákoliv.

Související články

Další články