Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Módní policie na prestižní kadeřnické akci: Moravcová se pochlubila chlupatými prsy a Basiková byla za černou vdovu!

Bylo to tak půl na půl…

Tentokrát jsme se rozhodli naše kritické oko zaměřit na účastnice akce Kadeřníka roku a musíme říct, že naše pocity jsou smíšené. Proč?

Slavnostní večer byl jeden velký mišmaš. Vypadá to, že organizátor akce zapomněl celebritám napsat do pozvánky dress code, a holky si na sebe navlíkly, co chtěly. Na akci se to tak hemžilo jak pohodlnými volnočasovými outfity, tak velkými večerními.

A jak dopadly naše milé celebrity?

Nikol Moravcová (26) Tak tady se jedná o velký přešlap. Celý model působí jako pěst na oko. Tento styl mohutné sukně snad nesluší vůbec nikomu a je prakticky nekombinovatelný. A podivné tričko s chlupatými prsy tomu nasadilo korunu. Tahle, dámy, rozhodně ne. Jediné, co se dá pochválit, je Nikolin účes, který působí velice něžně.

Renata Langmannová (27) Renata zvolila decentní černé šaty, kterými nemohla nic zkazit. To je v pořádku, ale chtělo by to oživit outfit nějakým zajímavým náhrdelníkem, klidně také v černé barvě.

Zuzana Straková Nejlepší kamarádka Mahuleny Bočanové se ukázala v ležérním, hezky zkombinovaném modelu, takže tady není co vytýkat. Zuzka nezapomněla na doplňky, jako jsou náušnice a náramky, které jinak nudný outfit hezky oživily. Totéž se dá říct o zajímavých kozačkách se cvočky.

Bára Basiková (51) Zpěvačka zvolila celočerný outfit, který jí zbytečně přidává na věku. Kožené šaty jsou OK, ale chtělo by to alespoň vyměnit barvu kabelky nebo punčoch. Nejsme přece na pohřbu.

Mahulena Bočanová (47) a Michaela Maurerová (34) Mahulena se rozhodla pro koženou bundičku se splývavým overalem a udělala dobře. Overaly s křivákem jsou teď dost v módě, a jestliže se správně zkombinují, nemůže to nikdy vypadat špatně. Zato Michaela si vzala velké večerní šaty v červené barvě, se kterými by neudělala ostudu ani na Oskarech. Otázkou ale je, jestli to není zbytečně moc.

Jitka Schneiderová (41) Tohle je přesně ten typ šatů, který vám zdůrazní štíhlou postavu. Jitka tak volbou šatů rozhodně neprohloupila a oživila je zlatou kabelkou, která se krásně hodí k pásku. Skvělý model.

Adéla Banášová (33) Adéla celou akci moderovala, takže je jasné, že musela být ze všech nejlépe oblečená. Což se jí tedy opravdu vydařilo. Skladba outfitu je dokonalá. Červené šaty s prodlouženou zadní částí vypadají decentně, ale ne fádně. Náhrdelník a boty k sobě ohromně ladí a šaty krásně doplňují. Celkově model vypadá velice čistě a sofistikovaně.

Gabriela Kratochvílová (24) Nejkrásnější česká modelka zvolila jednoduché černé šaty s předním vzorem a s průstřihem na zádech. Šatům se nedá nic vytknout, ale žádná hitparáda to také není. Naopak chválíme krásné zlaté boty a náušnice.

Související články

Další články