Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Módní policie na předávání cen: Kočička Verešová opět zabodovala! A co ostatní?

Topmodelka Andrea Verešová s návrhářkou Natali Ruden byly ozdobou večera.

České společenské akce jsou mimo ostatní také známé tím, že účastníci často zadupají „paní módu“ sto metrů pod zem. Ne však na letošním předávání cen Trebbia na Pražském hradě, kde se objevily opravdu zajímavé modely, které by neurazily ani na Oscarech. Dneska výjimečně nebudeme nikoho pranýřovat, protože akce se z pohledu módního experta vydařila.

Předávání cen Trebbia je akce, na které se oceňují umělci všech odvětví z celé Evropy.

Pojďme si ukázat, kdo u nás nejvíc zabodoval:

1. Slovenka Andrea Verešová si u nás vysloužila jedničku s hvězdičkou. Červené saténové šaty se zajímavým střihem jsou trefou do černého. Modelka zvolila velmi decentní make-up a vkusný účes. Tleskáme!

2. Slovenská herečka a moderátorka Lenka Vacvalová byla ozdobou večera. Korzetové šaty s krásnou zelenou barvou neuvěřitelně lichotí zrzavým vlasům a světlé pleti. Červená rtěnka a diamantový náramek jsou třešničkou na dortu.

3. Návrhářka Natali Ruden si šaty nejspíš objednala z vílí roklinky. Model má pěkně řešenou sukýnku a Natali v nich trošku vypadá jak víla. Jako Lenka Vacvalová si zvolila barvu, která pěkně koresponduje s její pletí.

4. Herečka a podnikatelka Regina Rázlová se objevila na večírku v černých dlouhých šatech s netopýřími rukávy. Model vhodně doplnila perlami, které jsou klasikou. Příště však doporučujeme vyměnit barvu psaníčka. Přemíra černé škodí.

5. Jako poslední dáváme moderátorku Jitku Novotnou. Její červené šaty neurazí, ale ani neoslní. Zaměřili jsme se však na její tenisky, do kterých se přezula po vyhlášení. Jitko, to si to tu chvilku už nemohla vydržet?

Související články

Další články