Finále Muže roku 2014, které vyhrál krasavec Tomáš Dumbrovský,, je úspěšně za námi a já jsem měla možnost vidět, v čem se přišly nakrucovat obyčejné návštěvnice i celebrity.

Bez milosti musím přiznat, že takového módního pekla pohromadě jsem už dlouho neviděla. Je vidět, že české dívky nemají absolutně povědomí o tom, jak se vkusně obléknout do divadla na společenskou akci.

Nepadnoucí šaty á la jitrnice, krátké šaty, u kterých nevíte, jestli ve skutečnosti nejsou top, páskové letní sandálky, platformy v zářivých barvách nejlépe se třpytkami. Tak by se daly shrnout nejčastější „módní prohřešky“ žen.

Jedna slečna si dokonce vzala žabky! ŽABKY!!! Chápete to? Já teda ne. Takže dámy, na společenskou akci, která se koná v divadle, nejlépe lodičky!

Celebrity na tom byly samozřejmě o něco lépe. Kromě Dominiky Mesarošové a Michaely Noskové tam nebyl nikdo, kdo by působil jako pěst na oko. Dress code skvěle zvládla zpěvačka Kamila Nývltová. Její model není usedlý, je mladistvý a barva je příjemná na oko.

Velmi pěkné oháknutá byla i Inna Puhajková (28). Její kosmická bundička krásně oživila celý model. Podle mě nejpovedenější model večera.