Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Módní policie na cenách Anděl 2013: Která ze slavných žen byla za hvězdu večera a čí bradavky jsme to viděli?

Na hudebních cenách Anděl se to opět hemžilo celebritami, celými dychtivými po nějakém tom módním uznání od nás :) Některým se to podařilo, ale bohužel některé jsme museli zařadit do módního pekla.

Naše známé ženy se tentokrát mírně odvázaly a vzaly si na sebe taky jinou barvu než černou. Což můžete v českých vodách považovat za velký úspěch. I když v některých případech by méně barevnosti rozhodně neuškodilo…

A komu se tedy model povedl a komu nikoliv?

Lenka Vacvalová Slovenská herečka a moderátorka projevila odvahu a vzala si poloprůhlednou halenku, ze které jí občas vykoukly bradavky. Ale proč ne, nosí se to tak i na světových přehlídkách, tak co. Halenku doplnila zlatou sukní, která s ní krásně ladí. Model hodnotíme jako povedený, jen bychom ho možná doplnili nějakým jemným zlatým náramkem, ale to je jen drobnost.

Ewa Farna (20) Bílé šaty, který doplňuje kabátek stejné barvy, jsou výtečnou volbou, pokud si je na sebe vezme dáma, která netrpí nadváhou. Což se o Farné rozhodně říct nedá, bohužel.

Radka Pavlovčinová Zpěvačka a herečka Radka Pavlovčinová patřila k ženám, které zvolily opravdu dobře. Barva šatů je krásná, též střih je velmi povedený. Kladně hodnotíme také doplňky, které model krásně doplňují a neruší ho.

Adela Banášová Moderátorka chodí velmi dobře oblékaná a nešlápla vedle ani tentokrát. Nic nevypadá lépe než jemné romantické šaty s koženým křivákem. Boty jsou pěkné a hodí se k outfitu.

Barbora Mottlová Bára se vystrojila do velice podivného modelu. Černé šaty se zvláštní páskovou šerpou a divným peřím vypadají spíš jako z hororu Vrány.

Emma Smetana (26) Dneska jsme z modelu krásné Emmy Smetany poněkud zklamaní. Na večerní akci jsme čekali více slavnostní šaty. Možná Emma neměla čas se převléknout, nevíme. Každopádně kdybychom měli hodnotit tento model, tak radíme si příště vzít pod průhledné tričko podprsenku stejné barvy.

Lejla Abbasová Tady se to opravdu nepovedlo. Jednotlivé kousky oblečení by vypadaly hezky samotné třeba s bílým tričkem nebo kalhotami, ale dohromady to je jeden velký mišmaš. Lejla vypadá, jako kdyby zdrhla z Disneyho dílny. Plus rtěnka je příliš výrazná a k moderátorce se moc nehodí.

Markéta Konvičková Zpěvačka Konvičková překvapila zajímavými šaty. Široké rukávy trochu připomínají sedmdesátá léta, ale proč ne, když to vypadá zajímavě.

Lenny Zpěvačka, která si říká Lenny, si na sebe navlékla českou klasiku. Celočerný překombinovaný outfit je opravdové módní peklo. Přitom kožené kšandy a bundička by zvlášť nevypadaly vůbec špatně. Pod kšandy by to chtělo tričko jiné barvy.

Marta Jandová (40) Marta má nejspíš teď jiné starosti než přemýšlet nad tím, co si vezme na sebe, a je to vidět. Outfit odbyla obyčejnými černými šaty, které samy o sobě nejsou špatné, ale žádná sláva to taky není.

Bonus č. 1 Z našeho módního pekla nevynecháme ani Leoše Mareše (38), který na sebe navlékl ženské šaty. Model v antickém stylu mu moc sluší, dokonce se nebojíme říct, vypadá lépe než většina žen :)

Bonus č. 2 Tady máte názornou ukázku, jak Lence Vacvalové vylézala bradavka. Pohled k nezaplacení.

Související články

Další články