Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Módní policie: Letošní Febiofest jasně ukázal, kdo má styl a kdo by měl zůstat doma

MFF Praha - Febiofest: Kdo by má styl a kdo měl radši zůstat doma?
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Módní policie

28. ročník Febiofestu byl zahájen. Slavnostní předávání filmových cen Kristián se konalo v Obecním domě a o skvěle oblečené celebrity nebyla nouze. Ty nejlepší a nejhorší outfity můžete posoudit v galerii.

Daniele Kolářové přidal outfit na věku

Cenu Kristián za celoživotní přínos kinematografii přišli převzít letošní laureáti Jiří Lábus (71) a Božidara Turzonovová (79). Ta dorazila na festival v důstojném outfitu přiměřeném věku. Božidara se ukázala po boku herečky Daniely Kolářové (74), která mohla zvolit lépe panoucí oblečení. Dlouhá budnička herečce zbytečně přidávala roky.

Iva Janžurová kompletně zahalená

Minulý rok oceněná Iva Janžurová (80) dorazila v dlouhých usedlých šatech a s šálem okolo ramenou, jak už je u ní zvykem. Herečka přišla i s dcerou Theodorou Remundovou (47). Po lepším střihu se mohla poohlédnout také producentka a politička Hana Třeštíková (39), na které působily modré šaty příliš volně, skoro jako kdyby z nich zhubla.

Nejkrásnější dámy večera

Všechnu pozornost večera na sebe naopak strhla krásná Petra Svoboda (39) po boku manžela Ondřeje Křivky (37). Půvabná moderátorka oblékla žhavé šaty, ve kterých vypadala úplně jako bondgirl. Herečka Anna Jiřina Daňhelová (28) z Modrého kódu oblékla ty nejvýraznější šaty večera. Přišla celá ve zlaté. Outfit nás přesto neokouzlil, nelíbila se nám kabelka ani fakt, že si herečka musela ve výsledku dávat pozor, aby uhlídala rozkrok.

Elegantní Mahnaz Mohammadi a Jiří Mádl

Eva Čížkovská (55) naopak vsadila na absolutně nudnou klasiku, černý kostýmek doplněný o červené lodičky. Na jednoduchost vsadila i Bára Jánová (32) v dlouhých černých, avšak poněkud nudných šatech, a režisérka Mahnaz Mohammadi (46), jejíž outfit ale eleganci nepostrádal. Šaty se zajímavým vesmírným detailem předvedla uhrančivá zrzka herečka Martina Babišová (28). Na akci zavítal i elegantní Jiří Mádl (34), který aktuálně záři v hlavní roli ve filmu Deníček moderního fotra.

Související články

Další články