Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ POLICIE: George Clooney byl za šviháka. Victoria Beckham se zahalila do deprese

Celebrity to zvládly na výbornou.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 27 fotografií
Na královské svatbě to vypadalo, jako kdyby se vdávala hollywoodská megastar. Nalejme si čistého vína. To Meghan Markle (36) úplně nebyla, ale ve spojení s princem (33) se jí už zřejmě stala, protože celebrit bylo na obřadu a na následné party požehnaně. Známé tváře jsou zvyklé vystupovat na veřejnosti, a tak si dávají pozor, aby se oblékly opravdu stylově. Outfity celebrit nám okomentovala módní stylistka Alena Šafratová ze Školy stylu.

Právě touto dobou se možná probouzejí novomanželé Meghan Markle (36) a princ Harry, kteří si včera řekli ANO v kapli svatého Jiří na královském hradě Windsor. Po obřadu vyrazili rovnou na dva večírky. Ani si nechceme představovat, co se tam dělo.

Je nesporné, že svatba Meghan Markle a prince Harryho je sledována médii po celém světě. Pod drobnohledem byly i celebrity, které byly na obřad pozvány. A jak zvládly svůj dress code?

1. David a Victoria Beckham

Beckhamovi jsou synonymem elegance za každých okolností. Vzhledem k tomu, že David jako nositel rytířského řádu musí mít frak, Victorie se přizpůsobila šaty v tmavě modré barvě (místo nevhodné černé). David působil jako pohodář, kdežto Victoria byla jako vždy v depresi, kterou umocňovalo tmavé oblečení.

2. George a Amal Clooney

Paní „Kanárková“ (Amal Clooney) zářila na sto honů. Její recept? Jestli chcete zastínit nevěstu, vezměte tu nejzářivější barvu, zavěste se do největšího fešáka široko daleko a vaše mise je splněna. George tentokrát vsadil na šedou a úsměv od ucha k uchu. Ženy na něm mohly oči nechat.

3. Oprah Winfrey

Vzhledem k původu a kariéře nevěsty tahle svatba připomínala hollywoodskou show. Tolik herců a zpěváků pohromadě už jsme dlouho neviděli. Pozvaná byla i moderátorská hvězda Oprah Winfrey. Se svými kyprými tvary se nasoukala do šatů od Stelly McCartney a rozměry jejího poprsí nutily k zamyšlení: převáží se, nebo to ustojí?

4. Serena Williams

Tak tahle tenistka se toho taky nebojí. Serena Williams má odvahu jako Oprah a narvala svou postavu do růžových šatů. Nutno podotknout, že Serena je spíše vypracovaná, ale Oprah… ta by mohla zhubnout.

Související články

Další články