Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Módní policie eXtra.cz nešetří nikoho: České prezidentské páry jsou zoufale nevkusné!

Klausovi a Zemanovi
Zdroj: Profimedia.cz

Čeští politici se nikdy neuměli oblékat, vždy vypadají jako z druhé až třetí kategorie! Na už nynější první dámě Zemanové je všechno špatně. Rozhodně by si neměla dovolit nosit dvojbarevný účes. Dlouhý kabát je hodný hastroše do zelí, špatné kalhoty, hrozné boty a příšerná kabelka k tomu. Redakce eXtra.cz důrazně doporučuje stylistu, takhle nemůže vyjet ani k tetě do Bavorova. S prádlem.

Odcházející Livia Klausová zvolila hezký kabát a rukavice, ale zabíjí to šíleným účesem a děsivými důchodkami na nohou. Za těch deset let, co byla první dámou, se už dávno mohla naučit, co je trendy, a co ne! Její manžel je už velmistrem v módním faux pas. Špatně zvolená kravata, a ještě k tomu kostkovaná, nevkusný tříknoflíkový oblek, co dávno vyšel z módy, a k tomu velké a dlouhé kalhoty, připomínající vězeňské tepláky. O levně vypadajících okopaných křuskách se ani nebudu bavit, ale krvácí mi oči při pohledu na ten svetr pod oblekem. To je absolutní vrchol!

Co se týče naší nové hlavy státu, ta nezklamala, v tom nejhorším očekávání. Dojem: Dědek z Vysočiny, co si zrovna vyšlápl do kostela na nedělní bohoslužbu. Ať okamžitě rozšíří svůj šatník a podstoupí plastiku druhé brady. Je to reprezentant země, ne figurka pro legraci. Tu si z něj ale dělají všechny ty hradní oblékačky, co si hrají na stylistky a nutí mu tyhle katastrofy. Pane prezidente, najděte si raději opravdového odborníka, který vás dokonce obleče, a věřím, že se najde i něco za vaše oblíbené lidové ceny!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy