Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Módní policie Anny Čmuchálkové ze Zpívání v dešti: Laciná Ochmanová a rádoby Versace dívka Tomešová

Módní policie z premiéry Zpívání v dešti.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Módní policie

Premiéra hudební komedie Zpívání v dešti s sebou opět přinesla řadu módních kreací, z nichž některé by raději ale snad ani neměly spatřit světlo světa. Celebrity pozvané do Divadla Hybernia oblékly na červený koberec ledacos, některým by však opravdu pomohla rada od profesionálního stylisty. Podívejte se, jaké celebrity se se svými outfity možná až moc odvázaly a jak je ohodnotila naše módní kritička Anna Čmuchálková.

Herečka Michaela Tomešová (31) si na premiéru vzala na její vkus velmi divoký outfit plný barev. Bohužel ačkoli možná chtěla vypadat jako Versace dívka, ve skutečnosti celkový look působil zvláštně. Černé sako přepásané páskem se zlatými detaily frčí a rozhodně nevypadá špatně, jenže pod něj zvolila Tomešová zářivě růžové flitrované šaty, které se k její osobnosti vůbec nehodí. Look doladila o černé legíny, které také nebyly vůbec šťastnou volbou.

K tomu měla kabelku ve tvaru krabice se sametovým potahem v královsky modré barvě a s prošíváním od značky Aldo ani ne za tisíc korun.

Místo premiéry raději Valentýn

Zpěvačka a herečka Elis Ochmanová se také zúčastnila premiéry Zpívání v dešti, kde ji vyfotila agentura herminapress. Vypadalo to ale, jako by si spletla datum a místo na premiéru mířila na valentýnské rande. Tyrkysově modrý oblek rozhodně není špatný a tato barva je momentálně velmi trendy, za což ji chválíme. Bohužel pod sako si vzala velmi odvážné krajkované body, které se hodí spíše do ložnice než na červený koberec. Pokud by si sako alespoň zapnula, aby nepůsobila tak vyzývavě, udělala by lépe. Mnohem lepší by ale bylo, kdyby zvolila něco alespoň o chlup méně odhalujícího.

Outfit herečky Ivany Korolové zase vypadal, jako by jí někdo v záchvatu vzteku roztrhl vrchní část topu. Na sobě měla černé kalhoty, asymetricky střižený černý top a pod ním jí vykukovala černá podprsenka. Určitě se jednalo o záměr, ale vzhledem k tomu, jak byl celý oděv ušitý, to spíše vypadalo jako omylem roztržený kousek oděvu.

Žilková s Holomáčem se sladili

Na premiéru snímku přišla i Veronika Žilková s partnerem Josefem Holomáčem. Společně byli dobře sladění - Veronika měla cropnuté tvídové sako s černými kalhotami a botami do špičky, škoda jen pásku, který působil levným dojmem. Holomáč zase zvolil klasický oblek, kterým rozhodně nic nezkazil.

Na další oděvy z premiéry Zpívání v dešti se podívejte v galerii.

Související články

Další články