Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Módní policie Anny Čmuchálkové ze Lvů: Hvězdy se oblékly jako na slet milovníků BDSM

Módní policie z Českého lva.
Zdroj: Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Módní policie

Udílení cen Český lev patří každoročně k těm nejprestižnějším událostem, na nichž je dodržování správného dress codu prakticky nutností. Nebo alespoň slušností a určitým respektem k organizátorům i celé akci. A zatímco někteří pojali dress code „Black tie“ opravdu dobře a tak, jak se sluší a patří, našlo se v českém rybníčku i několik hvězd, které si popletly akce, jinak si totiž výběr jejich outfitu nelze vysvětlit. V galerii se podívejte, které osobnosti zazářily a které propadly. 

České celebrity v módě stále tápou. Jak jinak si totiž vysvětlit některé návyky a módní kreace, které na červeném koberci předvádí. Dress code na udílení cen Českého lva zněl jasně: Black tie. Pro pány je tedy přípustný jen černý smoking, bílá košile, lakovky typu oxford a černý motýlek.

Dámy zase mají za úkol zvolit dlouhou večerní toaletu v tmavých barvách - nejlépe černá, královsky modrá, smaragdová nebo bordó. Kromě toho by měly dámy volit boty s uzavřenou špičkou a drobné psaníčko ve sladěných barvách. Asi ani není nutno dodávat, že materiál šatů by měl působit luxusním dojmem a stejně tak i doplňky jako pásky a šperky.

Inspirace BDSM

I přesto, že je dress code veřejně známý a na internetu existuje spousta rad, jak se na takovou událost obléci, někteří přesto stále tápou. Jmenovat můžeme například herečku Martinu Babišovou, která sice dorazila v černých šatech, ty však byly na hony vzdálené od těch, které se hodí na slavnostní udílení. Průsvitné šaty na jedno rameno ve zcela průsvitné lásce nepůsobí elegantně, herečka spíše vypadala, jako když míří do BDSM salonu. Nepomohly tomu ani nízké lodičky s vázáním.

Odvážný oděv zvolila i partnerka Vojtěcha Vodochodského Marie Danči. Ta na sobě měla průsvitné šaty ve světlé barvě, které už samy o sobě nesplňovaly dress code. K nim si navíc zcela nepochopitelně vzala černé boty, které vzhledem k jemným šatům působily příliš tvrdě. Nepomohl tomu ani koženkový pásek připomínající bondage harness. Krásná Marie by to určitě zvládla i lépe.

Také herečka Anna Kameníková se rozohnila a přítomným dala na odiv svou hruď i břicho. Na sobě totiž měla rozepnuté černé sako, pod nímž neměla vůbec nic. Vzhledem k tomu, že má herečka malá prsa, oděv sice nepůsobil vulgárně, ovšem na událost tohoto typu příliš vhodný nebyl.

Některé hvězdy zazářily

Naopak ale bylo na Českých lvech i množství hvězd, které přímo zazářily. Mezi nimi například modelka Kateřina Sokolová, která oblékla luxusně vypadající tmavě modré šaty se sexy rozparkem z dílny návrhářky Tatiany Kovaříkové. K nim si vzala decentní šperky značky Halada. Perfektní look hodný udílení cen!

I nadějná herečka Valentýna Bečková rozzářila červený koberec na Českém lvu. Na sobě měla tmavě modré šaty a vypadala jako princezna. Valentýna je tak důkazem toho, že když se dokáže vhodně obléci na událost tohoto typu devítiletá dívka, měla by to zvládnout i i dospělá žena.

Moc to slušelo i herečkám Jenovéfě Bokové, která ukázala těhotenské bříško, herečce Kláře Melíškové v elegantní černé toaletě nebo herečce Leoně Skleničkové v tmavě růžové lesklé róbě.

Související články

Další články