Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Módní policie Anny Čmuchálkové z premiéry: Tragédie v podání Sámera Issy i nevkus Schwarzenbergovy ramlice

Módní policie z premiéry Dungeons & Dragons: Čest zlodějů.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Módní policie

Premiéra filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů byla pořádně divoká. A to hlavně co se módních kreací týče. Pozvané celebrity si na premiéru do pražského kina Cinema City IMAX Flora oblékly tematické barvy rudou a černou, nechyběly ale ani různé divoké potisky. V galerii se podívejte, jak se hvězdy oblékly.

Premiéru nového fantasy snímku Dungeons & Dragons: Čest zlodějů si k překvapení všech nenechala ujít Jana Vopěnková, kterou si Česko pamatuje hlavně jako mladičkou ramlici Karla Schwarzenberga (85). Ta se ze společnosti úplně vytratila, ale nyní je zpět. Bohužel za ty roky se její módní vkus nijak výrazně nezlepšil. Vopěnková zvolila úzký černý top, který odhalil její břicho, nízké černé kalhoty s červeným páskem a sako s leopardím potiskem. Její celkový look bohužel vypadá levně a do elegance má daleko. Přítomné fotografy se jí však podařilo svým nepříliš vkusným oděvem zaujmout.

Rapperka Sharlota dorazila ve stylovém kompletu. Krátká sukně, top s dlouhým rukávem i kabátek na sobě měly potisk ohně, což tematicky ladilo s filmem. Rozhodně se jednalo o chytrý a zajímavý tah. Sharlota je známá svými extravagantními modely, které se k ní hodí, a ona je dokáže vždy vynést s patřičným sebevědomím, za což od nás dostává palec nahoru.

Přeplácaný Sámer

Zpěvák Sámer Issa ve svém oděvu působil přeplácaně. Na hlavu si narazil kšiltovku Hugo Boss a na sebe navlékl několik vrstev oblečení, které však v konečném důsledku působily zmateně. Pod černou bundu si vzal delší mikinu a pod ni triko s lebkami. K tomu nechyběla červená ledvinka, která sice byla v devadesátkách vrcholným doplňkem a před pár lety se opět na chvíli vrátila na výsluní, ale tomu už je opět dávno konec. Zmizela zase stejně rychle, jako se objevila. Na premiéru filmu si zkrátka mohl ledvinku odpustit, ačkoli alespoň barevně ladila s filmem.

Moderátorka Kristina Kloubková (46) se také rozhodla vsadit na červenou barvu. Vybrala si červené kalhoty, top, kabelku si dala cross body a na nohy nazula béžové kotníčkové boty. Oděvem však žádnou hitparádu neudělala, což je škoda, protože má na svůj věk krásnou postavu a mohla zvolit něco více lichotivého.

Na další módní kreace z premiéry se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy