Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Módní policie Anny Čmuchálkové z premiéry Ostrov: Švihák Langmajer s teniskami a stará mladá Babišová

Módní policie z premiéry Ostrov.
Zdroj: Renata Bušková,Extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Módní policie

Pražské kino Lucerna se stalo opět centrem kulturního dění. Uskutečnila se v něm totiž premiéra snímku Ostrov s Janou Plodkovou a Jiřím Langmajerem v hlavních rolích. Ústřední dvojice na premiéře samozřejmě nemohla chybět, a zatímco Langmajer vypadal jako švihák lázeňský, který se ovšem zapomněl přezout, Plodková působila étericky. Na místě byla redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.

Některým celebritám to zkrátka na červeném koberci jde lépe než jiným. Herec Jiří Langmajer zazářil na premiéře snímku Ostrov, kde hraje hlavní roli společně s herečkou Janou Plodkovou.

Na červený koberec do pražského kina Lucerna si na sebe vzal šedý oblek a vzorovanou košili. Oděv překvapivě doladil o bílé tenisky a nutno dodat, že nebyly špinavé, jak u některých jiných celebrit bývá zvykem.

Ještě před pár lety bylo naprosto nepřípustné vzít si tenisky k obleku, v několika posledních letech se však nosí všude a ke všemu. Je však pravda, že vzhledem k délce kalhot a hnědému pásku by hnědé společenské boty vypadaly mnohem lépe a vhodněji.

Gondíková v průsvitném topu

Na premiéře nechyběla ani Langmajerova životní partnerka Adéla Gondíková, která vsadila na dlouhou černou sukni a černý top, přes něž si dala bílý pásek. Ten klidně mohla nechat doma. Lehce nešťastný je také průsvitný materiál topu, pod nímž jí prosvítá béžová podprsenka. Boty do špičky byly ovšem správnou volbou.

Martina Babišová jako stará mladá

Na premiéru dorazila také devětadvacetiletá herečka Martina Babišová, jejíž výběr outfitu byl jedním slovem zvláštní. Oblékla totiž velmi průsvitné černé šaty na jedno rameno, pod něž si dala černé silonky a černou podprsenku. K tomu oblékla robustní černé boty a hořčicové sako, které vypadalo, že strávilo několik let zmačkané hluboko ve skříni nebo v second handu. Nevypadá totiž vůbec moderně, což je škoda. Martina je mladá a zajímavá žena, které by slušely modernější a ženské střihy.

To éterická Jana Plodková oblékla nádherné a bohatě zdobené šaty bez ramínek a jako správní módní diva si k nim nevzala lodičky, jak by se čekalo, ale oblékla kotníčkové boty se špičkou. Rozhodně se jednalo o zajímavou a neokoukanou volbu a Plodkové tleskáme.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy