Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie Anny Čmuchálkové z inaugurace: Kuchařová i Morávková zaujaly elegancí, Dvořák s kabelkou pohořel

Móda z inaugurace.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Módní policie

Inaugurace Petra Pavla byla mimořádně sledovanou událostí. Není také divu, že se jí kromě politiků zúčastnilo i množství osobností z českého showbyznysu. Nechyběly například modelka Taťána Kuchařová, herec Jiří Dvořák s dcerou, bývalá první dáma Dagmar Veškrnová či šéfkuchař Roman Vaněk. V galerii se podívejte, jak se na tuto událost hvězdy oblékly.

Na Pražském hradě se uskutečnila inaugurace Petra Pavla, který na postu prezidenta vystřídal Miloše Zemana. Kromě mraků fanoušků a politiků přišly Pavla na místo podpořit i české celebrity.

Mezi nimi nechyběla například Miss World Taťána Kuchařová. Ta na sebe oblékla krásný a skvěle padnoucí černý kostýmek, který doplnila o černé lodičky, velkou černou kabelku Chanel flap bag za stovky tisíc korun, perlový náhrdelník, decentní brož a náušnice. Taťána vypadala opravdu ohromně, jen možná kabelka mohla být menší, celkový outfit by působil ještě elegantněji.

Dvořák tentokrát nezaujal

Další, kdo na inauguraci dorazil, byl herec Jiří Dvořák v doprovodu své krásné dcery Aničky. Ta na sobě měla krásný a kvalitně ušitý kabát v blankytně modré barvě a vypadala velmi elegantně. Dvořák svým oděvem však příliš nezaujal. Jindy švihák lázeňský tentokrát zvolil kostkovaný kabát, šedou šálu a přes sebe si přehodil černou Calvin Klein tašku, která působila spíše sportovně a kazila celkový dojem.

Herečka Dana Morávková přišla ve fialovém kabátku, pod nímž měla stejně barevné šaty. Ke kompletu zvolila malou decentní kabelku v pudrově růžové barvě, která nepůsobila rušivě a outfit hezky doplňovala. Společnost jí dělal manžel Petr Malásek a společně vypadali jako krásný reprezentativní pár.

Havlová byla za dámu

Na inauguraci zazářila i bývalá první dáma Dagmar Havlová. Červené šaty ke kolenům s dlouhými rukávy vypadají na Dagmar perfektně. K nim zvolila červené psaníčko, červené semišové boty na nízkém podpatku a puntíkaté silonky, které dodávaly outfitu na modernosti.

V galerii se podívejte na další hvězdy, jak se na událost oblékly.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy