Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Módní policie Anny Čmuchálkové: Udílení cen doprovázely úlety. Lila Moss jde ve šlépějích matky, Rita Ora ukázala pozadí

Módní policie z British Fashion Awards,
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Módní policie

V Británii se uskutečnilo předávání módních cen známých také jako British Fashion Awards. Na události v Royal Albert Hall se objevilo plno osobností, které na červeném koberci předvedly svůj módní um. Kdo se oblékl nejlépe a kdo naopak pohořel, na to se podívejte v galerii.

Udílení módních cen v Británii je jednou z nejprestižnějších akcí v módním světě. Celebrity oblékají ty nejzajímavější oděvy, a proto není divu, že jsou na červeném koberci k vidění nejen bizarnosti, ale také ty nejkrásnější šaty, které návrháři vytvoří s důrazem na kvalitu materiálu i precizní zpracování.

Zpěvačka Rita Ora (32) oblékla poněkud extravagantní a diskutabilní oděv. Na sebe si vzala průsvitné šaty od návrhářky Nensi Dojaka, která je v současnosti velmi vyhledávanou designérkou. Ovšem zvolená róba na udílení módních cen nepůsobila zrovna slavnostně, ale spíš levně až vulgárně. Rita Ora má krásnou postavu, určitě ale mohla zvolit něco lichotivějšího.

Lila jde ve šlépějích matky Kate Moss

V podobném duchu jako Rita Ora se oblékla i dcera topmodelky Kate Moss Lila (20). Dlouhé průsvitné černé šaty zakrývaly jen to nejnutnější a Lila ukázala, že hodlá jít ve šlépějích své maminky, která se odvážných modelů také nebála. Je pochopitelné, že chce ve svém věku experimentovat, a její oděv stále vypadal mnohem lépe než ten u zpěvačky Rity Ory.

Odvážnou róbu zvolila modelka Winnie Harlow (28), která je díky své flekaté pleti způsobené autoimunním onemocněním vitiligo k nepřehlédnutí. Na sebe si vzala hnědé couture šaty od nizozemské návrhářky Iris van Herpen. Vzhledem ke svému zhotovení, průstřihům a zdobeným prvkům, jež jsou pro Iris typické, vypadaly šaty zajímavě a rozhodně s nimi modelka oslnila.

Skvělá hra s barvami

Oslňující róbu zvolila také herečka Suki Waterhouse (30), kterou nešlo přehlédnout. Couture oděv od Alexandra Vauthiera v metalické barvě se na akci, jako jsou módní ceny, perfektně hodí, protože ukazuje precizní zpracování, hru s látkou i detaily, stejně jako tomu bylo u šatů od Iris van Herpen.

Odzbrojující šaty oblékla britská herečka a modelka jamajského původu Jodie Turner-Smith (36). Vzhledem k barvě své pleti vybrala skvěle kontrastní neonově zelené šaty od Gucciho. Dramatická róba s rozšířenými rukávy svým střihem lehce připomínala šaty Morticie Addams z Addamsovy rodiny.

Na další módní kreace se podívejte v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy