Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie Anny Čmuchálkové: Stará mladá Vagnerová a Vašut coby švihák lázeňský

Módní policie z premiéry filmu Za vším hledej ženu.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Módní policie

Do kin míří česká komedie Za vším hledej ženu. V hlavních rolích se představili Hana Vagnerová, Zlata Adamovská, Alžbeta Stanková, Tereza Rychlá či elegán Marek Vašut. Jak se hvězdy oblékly na slavnostní premiéru, která se uskutečnila v pražském multikině Cinestar Anděl?

Herečka Hana Vagnerová je hvězdou nového komediálního dramatu Za vším hledej ženu. Snímek měl premiéru v pražském multikině Cinestar Anděl ve středu 19. října.

A Vagnerová samozřejmě nemohla chybět. Většinou se jí povede dotáhnout outfit k naprosté dokonalosti a ona vypadá jako víla, ovšem tentokrát šlápla vedle. Líčení i účes sice herečce slušely, ale s róbou tolik neoslnila. Dlouhé šaty s motivy nijak neoslnily, ovšem nejhorší na nich byla vrchní část s krajkou, která budila dojem, že herečce zkrátka nesedí tak, jak by měla. Nijak výrazně svou službu nevypověděl ani tenký pásek, který dal sice důraz na pas, ale šaty celkově přidávaly Vagnerové zbytečně několik let navíc.

Vašut jako švihák lázeňský

Jako švihák lázeňský dorazil na premiéru herec Marek Vašut. O něm je známo, že si potrpí na kvalitní a dobře šité obleky, proto ani tentokrát neponechal nic náhodě a dorazil na akci jak se sluší a patří. Tmavý oblek doplnil o bílou košili a neopomněl ani na kapesníček.

Na akci to také moc slušelo herečce Alžbetě Stankové, která ztvárnila taktéž jednu z hlavních rolí. Alžbeta na sobě měla tmavě zelené šaty se stojáčkem, tmavé boty na podpatku a burgundy psaníčko od značky Yves Saint Laurent. Žluté náušnice s třásněmi už jsou trochu moc, vzhledem ke stojáčku, ale barevně se k sobě všechno hezky hodí.

Na další povedené i méně povedené outfity se podívejte v galerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy