Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Módní policie Anny Čmuchálkové: Premiéra Grand Prix v duchu nudy a stará mladá Dyková

Móda z Grand Prix.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Módní policie

V pražském kině Lucerna se uskutečnila premiéra české komedie Grand Prix. Akci si nenechalo ujít plno osobností, ovšem co se týče módy, žádná velká sláva to nebyla. Na to se ostatně můžete podívat v galerii.

Do kin vstupuje česká komedie Grand Prix, která pojednává o dvou bratrancích Romanovi a Emilovi, jejichž snem je dostat se na závody Formule 1. Snímek režíroval Jan Prušinovský, který stojí i za seriály Most! či Čtvrtá hvězda.

Na premiéru do pražské Lucerny dorazily celebrity, které si ve snímku zahrály, a my se v článku zaměříme na to, co měly na sobě. Za zmínku stojí herečka Anna Kameníková, která oblékla tělový top s balonovými rukávy a sukni po kotníky ze stejné barvy i materiálu. Barva jí ladila k vlasům, jen ty černé boty až moc bily do očí. Chtělo by to nějaké béžové nebo i červené, které by ladily se rtěnkou a dodaly by outfitu na zajímavosti.

Stará mladá Dyková

Objemná francouzská herečka Séphora Pondi oblékla černé puntíkaté šaty se silonkami a decentními černými botami. Jenže spíš než to, že se chystá navštívit slavnostní premiéru nového filmu, připomínala Helenu Růžičkovou ve vesnické trilogii Slunce, seno... Určitě by se i na její korpulentnější postavu našlo něco zajímavějšího a lichotivějšího.

Herečka Tatiana Dyková zase zvolila dlouhé černé šaty s volánky na sukni. To by ani tak špatné nebylo, ačkoli kdyby zvolila lodičky, vypadalo by to lépe než boty, které si nakonec vybrala, a dělalo by jí to elegantnější a opticky vyšší postavu. Horší ale bylo, že přes sebe měla přehozenou kožešinovou šálu. Ta totiž způsobila to, že Tatianě přidala roky a ona vedle Dyka vypadala mnohem starší, než ve skutečnosti je.

Na další módní kreace se podívejte v galerii.

Související články

Další články