Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Módní policie Anny Čmuchálkové: Nudná Hanychová a minimalistická Šurková

Módní policie.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Módní policie

Praha je plná společenských akcí a celebrity si je samozřejmě nenechávají ujít. Dnešní módní policie je zaměřena hned na dvě z událostí, a to tiskovou konferenci k divadelní komedii Třináct u stolu a otevíračku salonu Said Kate. Jak se celebrity na tyto dvě akce oblékly, na to se podívejte v galerii.

Tisková konference k divadelní komedii Třináct u stolu se odehrála v Divadle Lucie Bílé. Akci moderoval Karel Voříšek a dorazilo plno osobností, například Simona Stašová, Miroslav Etzler či Simona Postlerová.

Většina lidí dorazila oblečená velmi ležérně, jako například již zmíněný Etzler nebo syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl. Herečka Stašová dorazila v béžových šatech a na svůj věk vypadala velmi dobře.

Minimalistický styl zvolila herečka Julie Šurková. Ta oblékla světle šedý rovně střižený kostýmek a tmavě šedý rolák. Vzhledem k tomu, že byl celkově look velmi oversized, nevypadala tak herečka jako úřednice, ale působila mnohem modernějším dojmem.

Nudná Hanychová

Další akce, která se ve středu konala, byla otvíračka salonu Said Kate na Vinohradech. Kromě herce Martina Písaříka nebo dívčí skupiny Red Zone dorazila také třeba Agáta Hanychová. O ní je známo, že i přesto, jaké má finanční možnosti, její styl zůstává žalostný. Omlouvá ji jen těhotenství a stále rostoucí bříško, proto je ležérnější styl pochopitelný.

Jenže Agáta se podivně a ještě daleko hůře obléká, i když zrovna není v očekávání. Robustní Chanel boty, které nosí téměř nonstop, však tentokrát hezky ladily s cargo kalhotami, jež jsou momentálně v kurzu. Ani přesto však Agáta v konečném důsledku ničím nezaujala a v tmavých barvách vypadala nudně a unaveně.

Na otvíračce se objevila i herečka Monika Timková, která teprve v květnu tohoto roku prozradila, že bojuje s poruchou příjmu potravy. „Naštěstí jsem v poslední době přibrala asi čtyři kila. Myslím si, že je to lepší a lepší. Je to na dlouhé lokte. Dokonce mi vyrostla už i prsa, což s povděkem kvituje zrovna i můj přítel. Mám terapeutku, se kterou to řeším. Nejdůležitější je přepnout v hlavě a uvědomit si, že svět není jen o tom, jak vypadám, ale i o té hloubce,“ prozradila nedávno pro Super.cz. Na akci Timková oblékla černé džínové šaty, rukávy ohrnula a pas zvýraznila páskem. Vzhledem ke své extrémně štíhlé postavě zvolila opravdu skvělou volbu, která ji zbytečně nedělala ještě hubenější.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy