Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Módní policie Anny Čmuchálkové: Jarní Morávková, stylová Partyšová a ležérní Batulková

Představení nových kabelek ELEGA.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

O pořádné přivítání jara se postarala herečka Dana Morávková (51), která představila novou kolekci luxusních kabelek ELEGA. Na akci, která se uskutečnila v pražském butiku VIDDA fashion&living concept store, dorazily například herečky Dana Batulková (65), Iva Hüttnerová (74) nebo moderátorka Gabriela Partyšová (44). A všechny přítomné dámy vypadaly, že jsou svými oděvy i barevnými kombinacemi připraveny na jaro. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami v galerii.

Vůbec nejvýrazněji byla na představení nové kolekce luxusních kabelek ELEGA oblečena herečka Dana Morávková, která je pomáhá navrhovat. Na sobě měla tmavě růžový kostýmek, který doladila o fuchsiovou halenku, přičemž tato kombinace byla opravdu skvělou volbou a herečku omladila.

K outfitu si vzala růžovou kabelku, která barevně ladila s halenkou. Na nohy si obula béžové lodičky s uzavřenou špičkou na širším podpatku, čímž nešlápla vedle.

Barbie panenka Partyšová

Jarní počasí se svým barevným outfitem vítala i moderátorka Gabriela Partyšová, která na sobě sice měla černou sukni, halenku a boty, ovšem přes to si přehodila svítivě růžové sako. Gabriela vypadala nádherně a je vidět, že i ona má ráda módu a eleganci, což chválíme.

Na akci nechyběla ani herečka Dana Batulková, která zvolila ležérnější, ale přesto stále vkusný oděv. Oblékla delší černo-bílou halenku s cikcak vzorem, pod níž si dala černé upnuté džíny a černé robustní boty.

Na další oděvy se podívejte v galerii.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy