Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie Anny Čmuchálkové: Hana Vagnerová v průsvitných šatech odhalila bradavky

Módní policie z premiéry filmu Hranice lásky.
Zdroj: Renata Bušková, eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Módní policie

Premiéra filmu Hranice lásky se neobešla bez nápaditých i krapet monotónních módních kreací. Zřejmě nejvíce zaujala přítomné fotografy, módní nadšence a hlavně redakci eXtra.cz herečka Hana Vagnerová, která dorazila v průsvitných šatech a připomínala antickou bohyni. Kromě toho vynesla doplňky za téměř sto tisíc korun. Kdo další zaujal a kdo pohořel?

Pražské kino Lucerna bylo v pondělí 31. října plné hvězd. Uskutečnila se totiž premiéra snímku Hranice lásky, kde si hlavní role zahráli Hana Vagnerová, Matyáš Řezníček, Eliška Křenková, Martin Hofmann nebo Hynek Čermák.

Na premiéře tedy nemohla Hana Vagnerová chybět. Dorazila jak se říká oblečená neoblečená. Na sobě měla dlouhé modro-šedé šaty z jemné a lehce průsvitné látky. Střih šatů byl vytvořen tak, aby jeho nositelka vypadala jako antická bohyně. To ještě umocnily vlasy, které měla Hana stažené nahoru.

K šatům zvolila herečka luxusní doplňky od italského módního domu Fendi. Kabelka s názvem Fendi First vyjde na 62 tisíc korun a lodičky s podpatkem značícím obrácené písmeno F vyjdou na 32 tisíc. Nutno však dodat, že výběr doplňků byl opravdu decentní a krásně dokázaly oživit jemnou róbu.

Kaňoková v modrém pytli

Herečka Jitka Schneiderová dorazila na premiéru ve stylovém dlouhém bílém kabátku, který hezky kontrastoval s jejími zrzavými vlasy. K tomu zvolila elegantní černé lodičky, což byla rozhodně ta nejlepší volba na červený koberec. Neopomněla ani na delší černou halenku, černé upnuté kalhoty a malou neforemnou Celine kabelku přes rameno. Škoda jen, že kabelka nevypadala elegantněji, k celkovému looku by se hodila mnohem více.

Herečka Beáta Kaňoková byla večer velmi výrazná. Na sobě totiž měla dlouhé modré šaty s extravagantním řasením v oblasti dekoltu a na červeném koberci jistě zaujaly. Na herečku však byla róba až příliš objemná a moc „pytlovitá“. Rozhodně by neuškodilo více zdůraznit postavu.

Na další módní kreace se podívejte v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy