Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Módní policie Anny Čmuchálkové: Dlouhonohé krásky Maxová a Dvořáková, Smetana jako zahradnice

Módní policie z přehlídky Zuzany Kubíčkové.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Zuzana Kubíčková patří ke stálicím na české módní scéně. Na pražském Výstavišti uspořádala v pondělí 7. listopadu přehlídku, na niž dorazilo plno českých osobností, které mají k módě určitý vztah. A rozhodně se jednalo o podívanou plnou zajímavých módních kreací, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Celebrity dorazily na módní přehlídku české návrhářky Zuzany Kubíčkové s názvem „Barbie“ k desátému výročí značky. Show se uskutečnila v pondělí 7. listopadu na pražském Výstavišti a jednalo se o vskutku extravagantní a okázalou podívanou. Nechyběly ani celebrity, které se přišly na přehlídku podívat.

Dorazila například dlouhonohá topmodelka Tereza Maxová (51), která oslnila v dlouhé béžové róbě od Kubíčkové. Šaty modelce perfektně padly a opticky jí přidávaly výšku. Róbu pak doladila už jen o decentní zlaté psaníčko a béžové sandálky na podpatku a v tomto případě rozhodně platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása.

Topmodelka Denisa Dvořáková (31) také zaujala, kratší vzorované šaty s flitry působí moderně a ve spojení s dlouhými černými kozačkami vypadá Dvořáková opravdu stylově. Stojáček navíc prodlužuje Denise krk a skvěle vypadá i vysoký culík, který nechal vyniknout její obličej, ale také šaty.

Josefíková zahalena v černé

Zpěvačka Emma Smetana (34) zvolila krásný zdobený top, přes nějž si však vzala kožené lacláče, které na Emmě vypadaly, jako by zrovna mířila obdělávat zahrádku. Je to škoda, protože v kombinaci s jinými kousky by se jednalo o opravdu perfektní outfit. Nutno však dodat, že barva vlasů jí k celkovému looku skvěle ladila.

Herečka Eva Josefíková (32) zase oblékla delší černé šaty, v nichž se ale bohužel celá ztratila. Josefíková je krásná mladá žena a šaty, ať už střih či barva, ji dělaly zbytečně starší a bledější. Na starší dámě by zkrátka vypadaly mnohem lépe. Možná kdyby k nim zvolila lodičky, výsledný look by vypadal lépe, než když k nim Josefíková vzala robustní černé boty.

Na další módní kreace se podívejte v galerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy