Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Módní peklo opravdu existuje. Která z hereček ukázala povislá psí ouška?

Podoba, tu tam poznáte.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Když se objevily fotky této herečky v šatech, které rozhodně nelichotily její postavě, tak jakoby se zastavil svět a všichni řešili její obrovský výstřih, který absolutně nebyl pastvou pro oči. Sice máme tuto herečku opravdu rádi, lichotí nám, že to není žádná vychrtlinka, ale chce snad lidi ve svém okolí zabít?

Tomuhle se jinak než módní peklo říct nedá. Sice nevadí, že má Jitka Čvančarová (37) pár kilo navíc, spíš jsme za to rádi, že nekoukáme jen na kostry potažené kůží. Ale takhle, Jitko, prostě ne, tohle už nám nedělej.

Jindy vkusná herečka předvedla, jak můžete dosáhnout toho, že vylekáte lidi ve své blízkosti. Dobře, nemusí mít prsa na místě, kde je mají holky v patnácti letech, gravitace a zvlášť po dítěti je zrádná. Ale od toho jsou přece speciální obchody s podprsenkami, které udělají z vašeho dekoltu něco nádherného.

Bohužel na to asi Jitka zapomněla a předvedla, že její ňadra nejsou, co bývala a připomínají psí ouška, za která by se nemusel žádný baset stydět. Za tohle prostě nelze pochválit, i když bychom to rádi udělali, ale přes tohle vlak nejede.

Doufáme, že se z kritiky herečka poučí a bude si přát od Ježíška pořádnou podprdu. Protože ona na to fakt má, aby zas byla za bohyni.

Související články

Další články