Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Módní peklo Moniky Babišové: 8 příšerných outfitů, které radši měla hodit do popelnice!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 49 fotografií
Takhle ne!
Monika Babišová (45) je ženou mnoha tváří. Umí Česko v zahraničí reprezentovat tak, že aspoň dokáže na pár chvil zastínit všechny přešlapy prezidenta Miloše Zemana (74). Jenže někdy jako by se jí přepnulo v hlavě a jde na veřejnost v modelu, jenž by pohoršoval i po rozstříhání na hadry na podlahu.

O tom, že je Monika Babišová (45) krásná žena, není sporu. S krásou se však ne vždy pojí i vkus. Tím totiž manželka premiéra Andreje Babiše (64) oplývá jen v některých případech. V těch ostatních je to čistá tragédie.

Kdyby dávala Monika na rady stylistů častěji, nemuselo by se stávat, že se v divadle promenáduje v šatech tak tenkých, že jí na všech fotkách prosvítá sněhově bílá podprsenka. A na zádech se jí rýsovaly takové faldíky, že by s nimi klidně mohla vzlétnout.

To byl zatím poslední přešlap Babišové, kterému se sama zasmála. „Snad mi dneska nebude nic koukat,“ napsala den poté, co ji módní kritikové ztrhali. Je zvláštní, že jí to zpravidla v cizině sluší víc než doma.

Módního pekla má paní premiérová v rukávě daleko víc. Vzpomeňme si třeba na okamžiky, kdy se s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem (41) procházela po Karlově mostě v prostých džínách. O úplně největší ostudu ale nešlo, mrkněte do galerie!

Související články

Další články