Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Módní peklo Kim Kardashian: Tohle snad musela hvězdička s obří zadnicí okoukat v Česku!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Snaží se být za každou cenu dokonalá, má za sebou několik plastických operací a pořád se spekuluje, jestli je její obří zadek pravý nebo vyplněný silikonem. Hvězdička Kim Kardashian (33) ale tentokrát udělala takový módní přešlap, že by se za trest už do konce života neměla objevit v jediném módním magazínu.

Během natáčení scény pro reality show Keeping up with the Kardashians, díky které se Kim a její famílie proslavily, si hvězdička oblékla top s odhalenými zády, což by nebylo nic pobuřujícího, kdyby jí z něj nevykukoval celý pás podprsenky se zapínáním.

Kim, která se snaží být hvězdou módního světa, udělala zatím snad svůj nejhorší módní přešlap. Možná tuhle příšernost okoukala při své návštěvě v Česku, protože na našich ulicích můžete podobné hrůzy potkávat v letním období velmi často. Vyčuhující podprsenky pod titěrnými nátělníky se spousta Češek stále nechce vzdát, i když pohled na ně působí všelijak, ale nikdy ne sexy.

Nechceme si raději ani představit, co se stane, až tohle uvidí Anna Wintour, šéfka americké verze magazínu Vogue, v němž se Kim s manželem Kanyem Westem a dcerou North West objevila jako tvář dubnového čísla.

Související články

Další články