Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

MÓDNÍ ORTEL: Nevěsta za maškaru, ženich v laciném kostýmu! Že by svatba narychlo?

MÓDNÍ ORTEL: Nevěsta za maškaru, ženich v laciném kostýmu! Že by svatba narychlo?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
GLOSA: Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel (42) do toho konečně praštil a všechny své fanoušky i odpůrce šokoval! Cit pro módu zřejmě nemá ani on a ani jeho nová manželka. Byla to snad svatba narychlo, aby se to stihlo náhodně v den, kdy slavil narozeniny Adolf Hitler?

Tomáš Ortel už je pod čepcem! V pátek 20. 4. 2018 na narozeniny Hitlera si tajně vzal svou dlouholetou přítelkyni na zámku Zbiroh nedaleko Rokycan na Plzeňsku. V letech 1943 až 1945 byl zámek sídlem štábu SS.

Na veselku, která se nesla ve středověkém duchu, dorazily desítky lidí a zřejmě udělali dobrý kšeft v půjčovně kostýmů, protože to, co měli na svatbě novomanželé a pár přítomných hostů na sobě, jinak nejde logicky vysvětlit.

Svatba byla zřejmě naplánovaná za pět minut dvanáct, jelikož nevěsta, které má patřit tento významný den, vypadala poněkud zvláštně. Hubeňoučká teď už manželka Tomáše Ortela měla na sobě o několik čísel větší šaty a působilo to místy až komicky.

Celý vzhled podtrhla korunkou, která byla vykládaná červenými kameny, a ve stejném stylu měla nevěsta i náhrdelník. I když je zřejmé, že záměrem bylo upoutat pozornost na honosné šperky, působily spíše jako z dětského setu pro princeznu... tohle se na svatbu rozhodně nehodí!

O ženichovi snad ani nemusíme mluvit. Kostým mušketýra stojí v půjčovně kolem 400 Kč na den a pořádné mušketýrské kozačky se také dají sehnat za pár kaček, pokud umíte dobře hledat a smlouvat ceny.

Pár hostů mělo také dobový kostým, jak je vidět na jedné konkrétní fotografii, kdy novomanželé a svatebčané scházejí ze schodů. Jsou to opravdu členové rodiny a blízcí kamarádi, nebo si Tomáš zaplatil kompars, ať to má něco do sebe?

Poté, co se ale se svojí novou manželkou vyfotil vedle medvěda na vodítku, nás snad na téhle bizarní svatbě nemůže už nic překvapit. Akorát nám je líto nevinného zvířete, které muselo tuhle podivnost absolvovat!

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy