Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Módní návrhářka Vera Wang vypila zřejmě elixír mládí: V 71 letech strčí do kapsy dvacítky

Vera Wang září i po sedmdesátce.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
elixír mládí
Módní návrhářka s tělem sexy modelky Vera Wang (71) na sociálních sítích totiž sdílí fotky, na kterých vypadá jako teenagerka, a to navzdory tomu, že věkem odpovídá spíše zasloužilé seniorce. V květnu 2020 například rozzářila Instagram, poté co na něm zveřejnila sexy snímek v oranžové sportovní podprsence. Ten začal být rychle šířen a brzy se stal virálním, což ji „naprosto šokovalo“. Nebylo to ale její první dráždivé foto. A nejspíš ani poslední.

Své výstavní dlouhé nohy, které jsou jejím nejlepším doplňkem, se nezdráhá ukázat v kombinaci s čímkoliv: krátkými šortkami, špičatými lodičkami, diamanty, v legínách i plavkách. Bezchybnou postavu, kterou se i ve svém věku může pyšnit, často sdílí na sociálních sítích Na fotografiích totiž vypadá o několik desítek let mladší.

Podle vlastních slov může za její postavu nejen genetika, ale také každodenní dřina v posilovně. "Celá moje rodina pravidelně sportuje a udržuje se v neskutečné formě, což mě motivuje ke stejným výsledkům.” Odhalila také základní principy svého mladistvého vzhledu: „Práce, spánek, koktejl s vodkou a přiměřené množství slunce."

Ačkoliv je velmi pravděpodobné, že si své snímky Vera Wang upravuje a retušuje (jako většina ostatních celebrit), její pevná vůle a dřina během cvičení jistě rovněž přináší sladké ovoce.

Vera Wang mohla být profesionální krasobruslařkou

Její čínští rodiče se a do USA dostali v polovině 40. let 20. století. Narodila se v New York City, má mladšího bratra Kennetha.

Od dětství se věnovala krasobruslení, když se jí však nepodařilo probojovat do amerického olympijského týmu, vstoupila do módního průmyslu. Sedmnáct let pracovala pro Vogue jako redaktorka a designérka, poté odešla k Ralphu Laurenovi Roku 1990 si pak na Manhattanu otevřela první butik se svatebními šaty a začala se živit jejich navrhováním.

Vera Wang šije svatební šaty celebritám

Vytvořila svatební šaty např. pro Ivanku Trump, Mariah Carey, Victorii Beckham, Avril Lavigne nebo Khloe a Kim Kardashian Jí navržené večerní oblečení nosily hvězdy na mnoha akcích a to včetně oscarových show.

Vytvořila také kostýmy pro americké krasobruslaře včetně Nancy Kerrigan, Michelle Kwan nebo Evana Lysaceka. I proto roku 2013 získala cenu Rady módních amerických návrhářů za celoživotní dílo.

V letech 1989 až 2012 byla provdána za amerického developera a investora Arthura Beckera, s nímž má dvě děti.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy