Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Módní návrhářka Vera Wang klame tělem: V 71 letech má vzhled třicátnice

Po sedmdesátce vypadat jako Vera Wang je snem snad každé ženy.
Zdroj: archiv Very Wang
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Vera Wang (71) patří mezi nejúspěšnější módní návrháře na světě. Její šaty jsou na červený koberec vynášeny i těmi největšími hollywoodskými hvězdami a o módní přehlídky jejích kolekcí je vždy velký zájem. Ona sama by se ve svých modelech přitom mohla po molu procházet. Ve svém věku má totiž postavu i obličej třicátnice a pro vráskách není na její pleti ani stopy.

Módní návrhářka Vera Wang není ikonou pro nic za nic. Nejenže její šaty si celebrity často oblékají na velmi významné společenské akce, ale ona sama je přírodním úkazem. V 71 letech totiž vypadá, jako by jí bylo jen něco málo přes 30.

Vera má dvě dospělé dcery, které mohou jen doufat, že jim maminka předala své geny. Návrhářka na svém Instagramu totiž neustále dokazuje, že ať už si oblékne vlastní šaty, obyčejný sportovní outfit, nebo plavky, může z fleku konkurovat i o desítky let mladším ženám.

Není divu, že se fanoušci Very ptají, jaký je její recept na mladistvý vzhled. Když se totiž nebojí odhalit ani to, že má skvělou postavu i přes neustálé pojídání sladkostí, zřejmě zkrátka musí mít nějaké tajemství.

Vera Wang a její recept na mládí

Otázky fanoušků na Instagramu byly zodpovězeny a recept na mládí Very Wang může zkusit opravdu každý. Nejde totiž o žádné drahé procedury či kosmetiku za tisíce. „Práce, spánek, koktejly s vodkou a málo opalování,“ napsala návrhářka. Ta navíc není ani velkou fanynkou cvičení a jediný sport, který ji baví, je golf.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy