Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Módní kritička Alenka hodnotí Moniku Marešovou. Co Leošově manželce vzkázala?

+ Dalších 15 fotografií
Magazín Extra Focus odstartoval ve velkém stylu. Kateřina Kristelová si do studia také pozvala módní guru Alenku Šafratovou, aby ohodnotila šaty Moniky Marešové a Jasminy Alagič. Jak to dopadlo?

Módní expertka Alenka Šafratová byla pozvána do magazínu Extra Focus, který moderuje Kateřina Kristelová (38), aby okomentovala outfity známých žen. V prvním díle si posvítila na oblečky, které nosí láska rappera Rytmuse Jasmina Alagič a Monika Marešová. Alenka hodnotila celkem tři outfity u každé z žen a byla velmi kritická.

„První ouftit Jasminy Alagič z akce, která nevyžadovala vážný dress code. Dokonalý outfit, který vypadá, jako by ho na sebe jen tak hodila, přitom to vypadá skvěle. Je to dokonalost, aniž by se o ni snažila.“

„U Moniky je problém v tom, že vás nezachrání ani peníze. To, že máte přístup k neomezenému rozpočtu, tak to neznamená, že to vyhrajete na plný čáře. Když se to rozdělí, tak je to fajn, ale když se to dá dohromady jako celý outfit, něco tomu chybí. Myslím, že ale Monča ví,“ uvedla Alenka Šafratová.

„Toto už je více společenský outfit. Jasmina má na sobě černý overal, který je lehce odhalený. Je nenásilný a elegantní. Ona by si na sebe mohla vlastně vzít i pytel, protože má naprosto ozbrojující úsměv. Nejspíš to bude Jasmininým původem. Všechno je tak, jak má být. Není to vychrtlý, ale přitom je to hubený,“ rozplývala se Alenka.

„Outfit Moniky Marešové je také z Fashion Weeku, kde jsou schválně všechny outfity přehnané, mnohem více než normálně v reálném životě. Vidíte, když dva dělají totéž, není to totéž. Není overal jako overal. Předpokládám, že tento stál tak desetkrát tolik než Jasminin. Za každou cenu chce ukázat, že na to prostě má, ale to nestačí,“ myslí si Alenka Šafratová.

„Když sedne večerní róba, tak sedne pořádně. I přesto, že je hubená, má ženské křivky, to je hrozně sexy, to je Jasminino pozitivum.“

Pak přišlo na řadu drsné hodnocení Moniky Marešové. „Ano, černá zeštíhluje, ale může to taky dopadnout takto, jako na festivalu v Karlových Varech. Když si odmyslíte její hlavu, nepoznáte ani, jestli je to malý chlapeček, nebo holčička. Když vám chybí ženské křivky, jako je zadek, tak to visí a dopadne to přesně takhle,“ uvedla Alenka.

Chcete vidět celý Extra Focus? Jak Tomáš Řepka hodnotí vztah s Vlaďkou Erbovou? Na první díl Extra Focusu se můžete podívat tady.

Mohlo by vás zajímat

Další články