Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní katastrofa v podání manželů Dykových: Úplná ignorace dress codu na pohřbu Medy Mládkové!

Vojta Dyk a Taťána Dyková na pohřbu Medy Mládkové.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Zdá se, že správně zvolené oblečení na určité události by se mělo zařadit do školní výuky. Zvlášť v Česku je plno lidí, kteří zkrátka neřeší, jestli jdou do divadla, na ples nebo na pohřeb. Vezmou si na sebe to, co oni uznají za vhodné. Fakt, že existuje na všechny zmíněné události určitý dress code, je mnohým zřejmě ukradený. Jako příklad lze nyní uvést manžele Vojtěcha Dyka (36) a Tatianu Dykovou (42), kteří dorazili na pohřeb mecenášky Medy Mládkové (†102) v oblečení, které spíše budilo dojem, že se právě vrátili z plážového večírku.

Pohřeb je jednou z událostí, kde se zkrátka očekává, že lidé přijdou vhodně oblečení. Černé oblečení je nutnost, ale také je zapotřebí zvolit správnou délku šatů, kalhot i rukávů u košil. Některým celebritám ale etika zřejmě nic neříká.

Ve čtvrtek 19. května proběhlo blízko Malostranského náměstí poslední rozloučení s mecenáškou a sběratelkou umění Medou Mládkovou (†102). Na pohřeb dorazilo spoustu celebrit, jak ve čtvrtek informovalo eXtra.cz, nechyběl mezi nimi ani pár Tatiana (42) a Vojta Dykovi (36).

Nešťastný výběr outfitu

Právě ti vzbudili výběrem oděvu největší rozruch. Tatiánin look by ještě jakžtakž ušel, ačkoliv k černým šatům, jejichž materiál už z dálky působil velmi levně, nemusela volit svítivě oranžovou kabelku zabalenou do růžového šátku. K tomu zvolila barevné boty na podpatku.

Vojta Dyk však povýšil pohřební outfit na zcela novou úroveň. Na sebe si vzal kraťasové šortky, tenisky, přes krk si pověsil kapsičku, do níž si zřejmě uložil nějaké věci, a košili s krátkými rukávy v havajském stylu. Není asi nutné zdůrazňovat, že se jednalo o naprosto nevhodný oděv a ignoraci dress codu, když všichni ostatní přítomní byli schopní si vzít takové oblečení, aby zesnulé vzdali alespoň nějakou úctu. Dykův oděv spíše budil dojem, že si vyrazil na plážovou party a následně se nedopatřením dostal na pohřeb.

Naopak vhodný a elegantní outfit zvolila například farářka Martina Viktorie Kopecká, která se objevila v poslední řadě StarDance. Vhodný outfit vybral také herec Jan Cina, který v kulatých brýlích připomínal Johna Lennona.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy