Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Módní inspirace z Aspenu i Špindlu: Logomaniak Myslivcová, kočkovitá šelma Jenner či květinka Klum

Módní inspirace z hor.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Módní policie

Sníh a klesající teploty vyzývají k plánu odjet na hory a strávit zimní dovolenou lyžováním a procházkami zasněženou krajinou. Nejinak to mají i české a zahraniční celebrity, které v tuzemsku vyrážejí převážně do Špindlerova Mlýna a v zahraničí do coloradského Aspenu nebo švýcarského Svatého Mořice. A zatímco v českých horách hvězdy ukazují hlavně pravé kožichy a loga známých luxusních značek, v zahraničí dávají přednost zajímavým a neokoukaným střihům a netradičním potiskům. V galerii se podívejte, jak se hvězdy do zimy oblékají. 

Ačkoli se to tak možná na první pohled nezdá a pro většinu lidí je to nepodstatné, móda je důležitým prvkem během zimních dovolených. Když se totiž člověk rozhlédne v lepších resortech kolem sebe, zjistí, že většina tamních občanů obléká luxusní módní kousky a nezapomíná ani na doplňky.

V zahraničí jezdí známé osobnosti nejčastěji do Aspenu, Svatého Mořice, Zermattu či Verbier, kde si nejen skvěle zalyžují, ale užijí si i společenský život. Plno těchto oblastí totiž nabízí luxusní hotely, restaurace a butiky. U nás tyto světové oblasti zastoupil Špindlerův Mlýn, kam se každý rok sjíždí česká smetánka a užívá si zimní radovánky.

Logománie podle Myslivcové

Z českých hvězdiček se do Špindlu často vrací influencerka Dominika Myslivcová (28), u níž je vidět někdy možná až přílišná záliba v logách známých značek. Na Instagram přidala v prosinci například fotografii, kde je celá oděná do Diora - od zimní bundy přes čepici, kabelku až po boty. Není ani nutné dodávat, že její outfit vyšel na stovky tisíc korun, a přestože Dominika vypadá stylově, méně je někdy více.

Ve Špindlu se kromě ní objevuje často třeba i modelka Nikol Švantnerová, která má zase zálibu v luxusní sportovní značce Goldberg, jejichž oblečení vyjde na desítky tisíc korun. Ta to však na rozdíl od Myslivcové s logy tolik nepřehání.

Květina Heidi Klum

Co se týče zahraničních celebrit, v coloradském Aspenu se momentálně nachází topmodelka Heidi Klum. Ta si na svah oblékla lyžařskou bundu a kalhoty s květinovaným potiskem a doslova rozzářila tamní sjezdovky.

Oslavy Nového roku se rozhodli v Aspenu strávit i zpěvák Justin Bieber s manželkou Hailey a kamarády. Mezi nimi nechyběla například modelka Kendall Jenner, její sestra Kylie Jenner a další. Jejich přítomnost byla velmi opulentní. Na svah se sice všichni oblékali střídmě a téměř až nenápadně, aby je nikdo příliš "neotravoval", ale na večírky v tamních klubech a restauracích se nebáli obléknout extravagantně a experimentovat.

Půvabná modelka Kendall Jenner si například vzala oranžový kožich se šelmím potiskem od značky Bottega Veneta. Její sestra Kylie zase vsadila na vyztužený kabát z ovčí kůže od luxusní tuniské značky Alaïa, který stojí více než 200 tisíc korun, jak píše web Editorialist.

V galerii se podívejte, jak se celebrity u nás i v zahraničí na hory oblékají.

Související články

Další články