Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Módní ikona Meghan: Nesmrtelná černá je základ. Díky ní budete neodolatelná

Zdroj: instagram
+ Dalších 46 fotografií
Černá je základ šatníku a každá žena to moc dobře ví. Dobře padnoucí černé šaty dokáží doslova vykouzlit zázraky. Nejenže vám udělají super křivky, ale kolemjdoucí na vás budou moci oči nechat. To ví i nová vévodkyně ze Sussexu Meghan, která má černou naprosto do puntíku zmáklou. Nechte se proto inspirovat jejím šatníkem a zazáříte jako ona.

Meghan Markle je velmi krásná žena a ve svých letech moc dobře ví, co jí sluší. Momentálně se dá považovat za jednu z největších módních ikon po celém světe.

Její šarm a dokonale elegantní vizáž jsou snem každé ženy. Vévodkyně ze Sussexu proto sází na jistotu a svou ženskost vždy podtrhne klasickou černou, která by neměla chybět žádné ženě v jakémkoliv věku.

Recept na dokonalost je proto jasný. Černé elegantní šaty bez vzorů a doplňků by neměly v žádném případě chybět v šatníku žádné ženy. Nic více ženského neexistuje. Muži z vás budou šílet, jako šílí z Meghan.

Černá není nuda, když člověk ví, jak ji nosit. Nechte se proto inspirovat exotickou kráskou a pokud ještě nemáte svůj tmavý základ v šatníku, tak to napravte. Dokonale padnoucí střih šatů dokáže udělat divy. Šaty se vám budou hodit na jakoukoliv příležitost a budete zatraceně sexy.

Mohlo by vás zajímat

Další články