Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Módní halucinace z premiéry Přání k narozeninám: Špinavé boty Kluse a luční víla Holubová

Módní policie z premiéry filmu Přání k narozeninám.
Zdroj: Herminapress, Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

Některé české celebrity opět předvedly, že rozhodně světové nejsou. Alespoň co se týče módy. Jak jinak si totiž vysvětlit, že například herec Matěj Hádek dorazil na červený koberec a premiéru snímku Přání k narozeninám do pražského kina Lucerna v džínách, teniskách a mikině s džínovou bundou. Hádek však není jediný, komu se nepovedlo se na akci vhodně obléknout. Na další hříšníky se podívejte v galerii.

Opakování je matka moudrosti. Třeba si tak nakonec některé celebrity uvědomí, že na červený koberec a premiéru do pražské Lucerny se opravdu nehodí přijít jako vandrák. Něčeho takového jsme byli svědky i v pondělí 16. ledna, kdy se uskutečnila premiéra snímku Přání k narozeninám.

Herec Tomáš Klus (36) například dorazil v černé košili a volných kalhotech, k nimž si vzal zářivě modré tenisky, které byly navíc od bláta. Není asi ani nutné dodávat, že něco takového by se zkrátka dít nemělo.

Holubová s čelenkou

Herečka Eva Holubová (63) rozhodně nevypadala nevkusně, jen toho všeho bylo možná až příliš. Chválím zahalená kolena i ruce, protože v určitém věku může nesprávný střih a délka sklouznout k něčemu ne zcela líbivému. Černý outfit doladila o perlový náhrdelník, náramek i náušnice a přes ramena si zavázala šátek, což samotný look oživilo.

Jako kontrast si dala červenou rtěnku a červené nehty, škoda jen čelenky s motivy bobulí a květin. K perlám se něco takového úplně nehodilo, čelenka působila přehnaně, skoro až komicky.

Ležérní Hádek

Herec Matěj Hádek (47) se také zrovna nepředvedl a budil spíš dojem, že se cestou z hospody omylem zastavil ještě na nějaké další akci. Dorazil totiž ve světlých riflích, černých teniskách, triku, mikině a černé džínové bundě.

Na další outfity z premiéry se podívejte v galerii.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy